Zmena otváracích hodín: PONDELOK-PIATOK 10.6.- 14.6.2024 = Predajňa zatvorená. Len osobný odber vopred uhradených objednávok.

Tachyon Opal Cell opálová bunka 24 mm

Tachyonizované energetické bunky/mikrodisky zvyšujú negatívnu entropiu, čím podporujú rovnováhu a harmóniu v tele. 

Dostupnosť Skladom (1 ks)
Môžeme doručiť do:
17.6.2024
Možnosti doručenia
Kód: T24-RO_H
20,50 €
Tachyon Opal Cell opálová bunka 24 mm
T24 RO tachyon energy product 86880.1441302802
Tip

Tachyon Opal Cell opálová bunka 24 mm

tachyon logoGarantujeme originalitu a kvalitu

Bolo dokázané, že Tachyonizované energetické bunky/mikrodisky zvyšujú negatívnu entropiu, čím podporujú rovnováhu a harmóniu v tele. 

8 mm, 13 mm, 15 mm a 24 mm bunky boli vytvorené pre zdravotníckych pracovníkov na použitie na akupresúrnych meridiánových bodoch a na spúšťacích bodoch. Keď je zaoblená strana prilepená na telo, získate aj výhodu tlaku na konkrétny bod a sústredený Tachyonový tok. 

Energetické bunky vykonávajú rovnaké funkcie ako mikrodisky. Keď sú Tachyonizované energetické bunky/mikrodisky umiestnené na poranení alebo na nevyváženej ploche, mali by ste ich nosiť čo najviac 24 hodín denne. Odstráňte pri sprchovaní alebo kúpaní a potom znova naneste.

Keď je systém v stave poruchy vystavený sústredenej forme Tachyonu, systém sa vracia späť do stavu rovnováhy. Gabriel Cousens, M.D., hovorí o tomto efekte ako o procese „omladenia“. Tento jav je známy aj ako rozdiel medzi pozitívnou a negatívnou entropiou.

Pozitívna entropia je definovaná ako chaos, neporiadok alebo choroba. Negatívna entropia je rovnováha alebo poriadok. V procese starnutia sa pozitívna entropia neustále zvyšuje. 

 nastavenia VLASTNOSTI

  • Priemer: 24 mm
  • Počet kusov v balení: 1 ks 

tachyon 

Kontraindikácie:
Žiadne

Dodatočné parametre

Kategória: Tachyonové doplnky
Záruka: 2 roky
Priemer: 24 mm
Kategória: Tachyon

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Advanced Tachyon Technologies International USA produkty - Planet Tachyontachyon WAGNER PRODUKTY

Spoločnosť bola založená začiatkom 90-tych rokov Davidom Wagnerom autorom tachyonovej komory na základe výzkumov Nikola Tesly. Dodnes predstavuje jedinú firmu vyrábajúcu originálne patentované Tachyonové produkty na svete. Oficiálnym výrobcom je spoločnosť Advanced Tachyon Technologies so sídlom v USA. Medzi najobľúbenejšie tachyonizované produkty patria Tachyon Silica disky, Pather Juice, Silica Gel, Micro disky a tachyonizovaná voda. Spoločnosť ATTI patrí medzi lídrov v oblasti ochrany pred elektrosmogom (EMF) a v súčastnosti pracuje na ochrane voči 5G.

Náš BLOG o Tachyonovej energii: http://www.tachyon-pro.sk

tachyon energia produkty

Podobné produkty