Email antispam

Ďakujeme, že ste sa prihlásili na odber noviniek z Flexity.

Mnoho e-mailových a internetových spoločností teraz používa programy na blokovanie nežiaducich e-mailov, často nazývaných spam. Tieto programy však niekedy blokujú e-maily, ktoré chcete dostať.

Aby ste zabezpečili prijímanie e-mailov Flexity, postupujte takto:

 

Nezabudnite do svojho "whitelist" zoznamu e-mailov pridať príslušné e-mailové adresy Flexity: info@flexity.sk a yoga@mailing.flexity.sk , aby ste zaistili najlepšiu šancu na prijatie nášho obsahu a aktualizácií

Whitelist je zoznam akceptovaných položiek alebo osôb v zoznam e-mailových adries alebo doménových mien, z ktorých program na blokovanie e-mailov umožní prijímanie správ.

 

Prečo je to dôležité?

Nevyžiadaný, nechcený reklamný e-mail, bežne známy ako „spam“, sa stal veľkým problémom. Dosiahlo sa také rozmery, že väčšina e-mailových služieb a poskytovateľov internetových služieb (ISP) zaviedla nejaký druh blokovacieho alebo filtračného systému alebo sa začala spoliehať na automaticky vyhlasované čierne listiny, aby mohla oddeliť dobrých od zlých.

Flexity oceňuje ich úmysel chrániť vás pred spamom, ale všetci súhlasia s tým, že súčasné systémy na zastavenie spamu nie sú ani zďaleka dokonalým riešením. Často blokujú e-maily, o ktoré ste požiadali, ale vyhovujú niekomu predstavu o tom, ako vyzerá spam. Zodpovednejší anti-spamoví aktivisti tvrdo pracujú na tom, aby obmedzili tieto „falošné poplachy“, ale medzitým by ste mohli neočakávane zistiť, že nezískate obsah.

Ako sa to stáva, môžete urobiť niečo, aby ste zabránili tomu, aby sa obsah predplatného dostal do falošnej pozitívnej pasce. S čiernymi listinami môžete bojovať pomocou „bieleho zoznamu“ whitelist.

Ako si pridať yoga@mailing.flexity.sk do zoznamu obľúbených

Zvolte si menu emailu a oznacte "Pridať Flexity do zoznamu kontaktov"

zoznam kontaktov

Každý e-mailový systém je, samozrejme, odlišný. Nižšie sú uvedené pokyny pre niektoré z najpopulárnejších. Ak tu váš nie je, obráťte sa na ľudí, ktorí poskytujú služby zákazníkom vášho poskytovateľa internetových služieb a požiadajte ich o pokyny. (Odpoveď nám pošlite a môžeme ju pridať!) Ak sami používate nejaký softvér na filtrovanie alebo blokovanie nevyžiadanej pošty (okrem toho, čo poskytuje poskytovateľ internetových služieb), uvádzame tiež pokyny, ako oslobodiť váš odber z niektorých najpopulárnejších programov.

Gmail:

1. Nájdite si správu od yoga@mailing.flexity.sk 
2. Chyťte a presute do Hlavnej záložky "Primary"

primary

Yahoo! Mail

Cez symbol + pridajte email medzi obľúbené.

yahoo-mail

 

Outlook 2003 

Kliknite pravým tlačidlom na správu, prejdite do záložky "junk email" alebo spam a pridajte na "bezpečný zoznam"
outlook