Naša filozofia

Zodpovedne k prírode

zodpovedne k prirode_final

 

Uvedomujeme si, že príroda tu bola skôr než my, že sme jej súčasťou a že človek ju pokúša každý deň. Preto sa chceme pridať našimi víziami a aktivitami k tým, pre ktorých ekológia nie je cudzí pojem a rozhodli sa nechať našu krásnu planétu aj pre ďalšie generácie. Náš výber oblečenia a jogamatiek reflektuje túto snahu, a preto výroba všetkého čo nájdeš na našej stránke je šetrná k prírode. 

 

Náš zákazník náš priateľ 

nas zakaznik nas priatel_title

Máš niekedy pocit, že jediné na čom obchodníkom a predajcom záleží je ich vlastný zisk? Ak áno, pri nás zistíš, že to tak vôbec nemusí byť. Tvoj nákup ti chceme spraviť čo najpohodlnejším a vážime si tvoj čas, takže sme našu stránku vytvárali primárne s cieľom rýchleho, pohodlného nákupu, kde nestrácaš čas nepodstatnými informáciami či neprehľadným vyhľadávaním. Záleží nám na tvojich názoroch, komentároch a hlavne chceme, aby si sa pri samotnom cvičení cítil čo najlepšie a najkomfortnejšie čo odzrkadľuje starostlivý výber našich dodávateľov oblečenia.

Chceme byť pri tvojom výbere nového štýlového a eco-friendly kúsku oblečenia maximálne nápomocní. Preto, ak na stránke nevieš niečo nájsť či by si v ponuke uvítal napríklad ďalšie druhy oblečenia, stačí zavolať a my sa o to postaráme. Tvoju spätnú väzbu vždy uvítame, keďže sa chceme neustále zlepšovať a byť maximálne responzívni na tvoje potreby.

Si pre nás veľmi dôležitý a tak sa určite môžeš tešiť na milé darčeky k objednávkam či našu ponuku na spoločné zacvičenie si jogy.

 

Pozitívna zmena 

POZITIVNA ZMENA FINAL

Keďže si uvedomujeme aký je pohyb v živote človeka dôležitý, chceme ľudí motivovať nech objavia svoju vnútornú silu a krásu práve cez jogu, ktorú milujeme. Postupne ti chceme prinášať tipy, kde všade možno cvičiť jogu, a to dokonca zadarmo či za banán :) Ak máš ďalšie tipy na dobrých učiteľov jogy, určite nám daj vedieť a pričiň sa tak o rozširovanie radov jogínov a jogíniek.

Tiež chceme zanechať pozitívnu stopu aj vo svojom okolí, preto podporíme z nášho zisku zmysluplné myšlienky okolo nás, ktoré zveľadia komunitu ktorej sme súčasťou. Veríme, že konanie dobra a služba pre ostatných nás robí lepšími a ľudskejšími. Budeme radi, keď sa k nám pridáš, pretože spoločne to dotiahneme ďalej! :) O všetkých našich novinkách ťa budeme vždy informovať.