Naša filozofia

Zodpovedne k prírode

zodpovedne k prirode_final

 

Uvedomujeme si, že príroda tu bola skôr než my, že sme jej súčasťou a že človek ju pokúša každý deň. Preto sa chceme pridať našimi víziami a aktivitami k tým, pre ktorých ekológia nie je cudzí pojem a rozhodli sa nechať našu krásnu planétu aj pre ďalšie generácie. Náš výber oblečenia a jogamatiek reflektuje túto snahu, a preto výroba všetkého čo nájdeš na našej stránke je šetrná k prírode. 

 

Náš zákazník náš priateľ 

nas zakaznik nas priatel_title

Máš niekedy pocit, že jediné na čom obchodníkom a predajcom záleží je ich vlastný zisk? Ak áno, pri nás zistíš, že to tak vôbec nemusí byť. Tvoj nákup ti chceme spraviť čo najpohodlnejším a vážime si tvoj čas, takže sme našu stránku vytvárali primárne s cieľom rýchleho, pohodlného nákupu, kde nestrácaš čas nepodstatnými informáciami či neprehľadným vyhľadávaním. Záleží nám na tvojich názoroch, komentároch a hlavne chceme, aby si sa pri samotnom cvičení cítil čo najlepšie a najkomfortnejšie čo odzrkadľuje starostlivý výber našich dodávateľov oblečenia.

Chceme byť pri tvojom výbere nového štýlového a eco-friendly kúsku oblečenia maximálne nápomocní. Preto, ak na stránke nevieš niečo nájsť či by si v ponuke uvítal napríklad ďalšie druhy oblečenia, stačí zavolať a my sa o to postaráme. Tvoju spätnú väzbu vždy uvítame, keďže sa chceme neustále zlepšovať a byť maximálne responzívni na tvoje potreby.

Si pre nás veľmi dôležitý a tak sa určite môžeš tešiť na milé darčeky k objednávkam či našu ponuku na spoločné zacvičenie si jogy.

 

Pozitívna zmena 

POZITIVNA ZMENA FINAL

Keďže si uvedomujeme aký je pohyb v živote človeka dôležitý, chceme ľudí motivovať nech objavia svoju vnútornú silu a krásu práve cez jogu, ktorú milujeme. Postupne ti chceme prinášať tipy, kde všade možno cvičiť jogu, a to dokonca zadarmo či za banán :) Ak máš ďalšie tipy na dobrých učiteľov jogy, určite nám daj vedieť a pričiň sa tak o rozširovanie radov jogínov a jogíniek.

Tiež chceme zanechať pozitívnu stopu aj vo svojom okolí, preto podporíme z nášho zisku zmysluplné myšlienky okolo nás, ktoré zveľadia komunitu ktorej sme súčasťou. Veríme, že konanie dobra a služba pre ostatných nás robí lepšími a ľudskejšími. Budeme radi, keď sa k nám pridáš, pretože spoločne to dotiahneme ďalej! :) O všetkých našich novinkách ťa budeme vždy informovať.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie