Joanna - Rásajana

BLOG _ POPIS 950x350 na vysku 

 "Skvelý tovar, na eshope som si zakúpila aj koleso na jogu a vďaka tomu som úplne prepadla Wheel Yoge.
 Komunikácia perfektná, dodanie objednávky rýchle a bezproblémové. Za mňa najlepší joga eshop na Slovensku !"Joanna Gurníkova, známa pod menom Joanna založila projekt Ájurvéda Jóga Tatry , aby som prostredníctvom neho ponúkala ľuďom služby, ktoré ju napĺňajú a bavia.

Venuje sa Joge, aromaterapii, Ajurvéde, Sound Healingu, Fire Dance, Masážiam a Vastu (umenie bývania).

Ako si sa dostala k joge?

Každodenná kombinácia jogy a ajurvédy v je cestou k naplnenému životu. Svoje o tom vie Joanna z @rasajana_ajuveda_joga , lektorka jogy a ajurvédska poradkyňa. Jej cesta však začala orientálnym tancom a láska k nemu ju priviedla do Prahy, kde prežila krásne a zážitkami nabité roky života. Práca vo vychytenej reštaurácii v centre Prahy, účinkovanie v profesionálnej tanečnej skupine a Trojročné štúdium ajurvédy ju prirodzene doviedlo aj k joge. Bola to práve joga, ktorá jej aktívny život harmonicky vyvažovala. A po rôznych špecializovaných joga kurzoch vycestovala do Indie, kde absolvovala Yoga Teacher Training a Kurz ajurvédskych terapií. Dnes žije opäť doma, pod Tatrami, a jogu cvičí nielen so svojimi klientmi v popradských štúdiách, ale aj doma so svojou roztomilou dcérou.

Cez Flexity si obľúbila cvičenie s yoga wheelom, ktoré rozšírilo jej bohaté skúsenosti s jogou.

Viac o jej príbehu sa dočítate na http://www.ajurvedajogatatry.sk/moj-pribeh/

rasajana.1-2_1

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie