Maharishi Ayurveda Ladies Rasayana pre aktívne ženy 60 tabliet

Maharishi Ayurveda Ladies Rasayana je bio doplnok stravy s ajurvédskymi časťami rastlín a minerálmi. Je vhodná pre aktívne ženy všetkých vekových kategórií – nie však počas tehotenstva.

 • pre ženy všetkých vekových kategórií
 • shilajit, amla, myrobalan a rôzne druhy korenia
 • podporná kombinácia pre celu ženskú fyziológiu
Dostupnosť Skladom (1 ks)
Môžeme doručiť do:
29.5.2024
Možnosti doručenia
Kód: 10482
34,90 €
Maharishi Ayurveda Ladies Rasayana pre aktívne ženy 60 tabliet
maharishi ayurveda ladies rasayana pre aktivne zeny 60 tabliet
Tip Bestseller

Maharishi Ayurveda Ladies Rasayana pre aktívne ženy 60 tabliet

maharishi ayurveda logo"Garantujeme originalitu a kvalitu tovaru priamo od dodávateľa"

Maharishi Ayurveda Ladies Rasayana je bio doplnok stravy s ajurvédskymi časťami rastlín a minerálmi. Je vhodná pre aktívne ženy všetkých vekových kategórií. Nie je vhodný počas tehotenstva.

Cenné bylinky a ovocie majú úžasný vplyv na celú ženskú fyziológiu. Okrem toho má posilniť všetky Dhatu Agni a prispieť k jemnému prečisteniu.

So vzácnymi ingredienciami ako acotinum, shilajit, ovocie amla, ovocie myrobalan, indická myrha, ajurvédska železná ruda, škorica a rôzne druhy korenia.

ÚČINKY LADIES RASAYANA 

 • užitočný počas rokov pred menopauzou
 • pozitívne vplýva na krv, kosti a kostnú dreň, ktoré je potrebné neustále dopĺňať pre ľahký, prirodzený menštruačný cyklus
 • podporuje regeneráciu buniek, čím spomaľuje biologické a psychické starnutie
 • pomáha obnoviť mladistvý lesk
 • prispieva k normálnej tvorbe červených krviniek a hemoglobínu a k normálnemu prenosu kyslíka v tele
 • normálny energetický metabolizmus a normálne kognitívne funkcie, zníženie únavy a vyčerpania
 • normálna funkcia imunitného systému

list VLASTNOSTI A ZLOŽENIE

 • Zloženie odporúčanej dennej dávky 2 tablety: Shilajit (Mumijo) 228 mg, Commiphora mukul (Guggul) 228 mg, trstinový cukor 109 mg, Mytilus margaritiferus (Pearl Scallop Shell) 109 mg, ajurvédske elementárne železo 32 mg, Operculina turpe-thum 27 mg, Cinnamomum tamala 27 mg, Cinnamomum zeylanicum (Cejlónska škorica) 27 mg, Bambusa arundinacea 27 mg. Steinsalz 20 mg. kukuričný/bezlepkový škrob, arabská guma, Hedychium spicatum 7 mg, Cyperus scariosus 7 mg, Piper longum (Pippali) 7 mg, Cedrus deodara (himalájsky céder) 7 mg, Curcuma longa (kurkuma) 7 mg, Aconitum heterophyllum 7 mg, Hordeum vulgare (jačmeň) 7 mg, Baliospermum montanum 7 mg, Elettaria cardamomum (kardamón) 7 mg, Coriandrum sativum (koriander obyčajný) 7 mg, Terminalia chebula (Haritaki) 7 mg, Terminalia belerica 7 mg, Emblica officinalis (Amalaki) 7 mg, Piper chaba 7 mg, Embelia ribes 7 mg, Zingiber officinale (zázvor) 7 mg, Piper nigrum (čierne korenie) 7 mg, uhličitan sodný 7 mg, 
 • Pomocné látky: mastenec, škrob.
 • Alergény: Obsahuje perlovú lastúru
 • Hmotnosť: 30 gramov, 60 tabliet
 • Užívanie: 2 x denne 1 tabletu denne s teplým mliekom alebo teplou vodou
 • Krajina pôvodu: India
Neviete aký ste typ? Zistite to pomocou nášho konštitučného testu: AJURVÉDSKY TEST

Upozornenie:

Doplnok stravy nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Uschovajte na suchom chladnom mieste mimo priameho slnečného žiarenia. Skladujte mimo dosahu detí. Nezmrazujte. Tento produkt bol uvedený na trh ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek.

Podľa súčasnej legislatívy EU pri bylinkách a bylinných produktoch sa nesmú uvádzať podrobnejšie informácie, ktoré by mohli vzbudiť dojem zdravotného, alebo liečebného účinku bylín. Nesmie sa uvádzať vedeckými výskumami preukázané účinky bylín, pokiaľ sa nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný liek.

Dodatočné parametre

Kategória: Ajurvédske výživové doplnky stravy
Záruka: Dátum spotreby
Zdravotná téma: Imunita, Krv a cievy, Trávenie, Únava, Ženské zdravie
Forma: Tablety
Obsah: 60 ks
Kategória: Doplnky stravy a vitamíny

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

AJURVÉDSKE POTRAVINOVÉ DOPLNKY, AJURVÉDSKE ZUBNÉ PASTY, VÝŽIVOVÉ DOPLNKY

Maharishi Ayurvéda je komplexná indická ajurvédska značka ponúkajúca výživové doplnky, potraviny aj telovú a pleťovú kozmetiku. Cieľom Maharishi výživových doplnkov je holisticky vyvážiť dóše, prírodná kozmetika Maharishi Ayurveda je vyrobená podľa tradičných receptúr a poskytuje optimálnu starostlivosť o pokožku a vlasy.

Misiou značky Maharishi Ayurveda je vytvoriť spoločnost bez chorôb, udržiavať zdravie zdravých, liečiť chorých a nie propagovať ajurvédu ako takú.

 • Vytvorenie rovnováhy v 3 dóshach.
 • Rovnováha v 13 tráviacich ohnňoch.
 • Rovnováha v tvorbe tkanív.
 • Rovnováha v procese odstraňovania škodlivín.
 • Blaženosť na úrovni všetkých zmyslov, mysle a átma (myseľ, telo a duša).

Hodnoty Maharishi Ayurveda

Sila prírody – V Maharishi Ayurveda používajú len tie najlepšie prírodné zdroje a najvhodnejšie procesy na zvýšenie ľudskej vitality. Podporujú a udržanie samotnej životnej sily prostredníctvom sily prírody.

V Maharishi Ayurveda sú pokrokoví a skutočne rozumejú jedinečným problémom modernej doby a veku. Ich empatia pramení z vrodenej schopnosti porozumieť ľudskému životu a tomu, čo si vyžaduje.

Odbornosť Maharishi Ayurveda pramení z jej najhlbšieho pochopenia ajurvédskych praktík a ich profesionálnej aplikácie smerom k tomu, aby bol život holistický a lepší.

Podobné produkty