Cestovné a prenosné podložky na jogu

travel mats cestovne skladacie podlozky

Cestovné skladacie karimatky na jogu sú výborným spoločníkom na turistiku a cestovanie po svete. Vďaka svojej malej hrúbke 1-2 mm a odolnému materiálu ako kaučuk alebo PVC vám cestovná podložka na yogu poskytne priestor na cvičenie jogy na pláži aj vrchole sopky na Bali.

Cestovné yoga karimatky na cvičenie vážia okolo 1kg a nezaberú veľa miesta v kufri. Môžete ich zložiť ako uterák. Alternatívou k skladacím podložkám na cvičenie je joga uterák s protišmykovou vrstvou. Rozdiel je najmä v krčení materiálu pri cvičení a odolnosti. Cestovná jogamatka môže byť zároveň použitá aj ako extra vrchná vrstva na inú podložku pre lepšiu priľnavosť či z hygienických dôvodov. 

Prečítajte si článok: 4 najžiadenejšie cestovné podložky na jogu.

Štandardná podložka na cvičenie má rozmery o dĺžke 180 cm, šírke 60 cm a hrúbke 4mm. 

Prečítajte si tiež nášho sprievodcu výberom a zistite aká protišmyková podložka na cvičenie je pre vás najlepšia.

Ako sa čistí cestovná podložka na jogu

Pred prvým použitím sa odporúča vyčistiť podložku od výroby. Následne na bežnú údržbu môžte zvoliť čistič na podložku. Pre jednotlivé typy materiálov podložiek sme prirapvili sériu ako čistiť pomôcky.

Na nosenie sa vám zíde taška k podložke alebo popruh na nosenie. Ak sa vám joga podložka alebo gymnastická jogamatka na fitness šmýka alebo zdá studená môžete zvoliť uterák na podložku

Najpredávanejšie

Stránka 1 z 1 - 9 položiek celkom