Aktuálne vyše 90 produktov v zľave

Drahokamová sada na prípravu kryštálovej vody - slnečný deň

Drahokamový set na prípravu kryštálovej vody. Táto zmes drahých kameňov je vhodná na celkové povzbudenie do životaposilnenie sebadôvery a radosti.

 • oranžový kalcit, krištáľ
 • príprava kryštálovej vody
 • ideálna ako darček
Dostupnosť Dočasne vypredané
Možnosti doručenia
Kód: 5300010
11,90 €
Drahokamová sada na prípravu kryštálovej vody - slnečný deň
sada slunecny den 2020
Tip

Drahokamová sada na prípravu kryštálovej vody - slnečný deň

Drahokamový set na prípravu kryštálovej vody. Táto zmes drahých kameňov je vhodná na celkové povzbudenie do životaposilnenie sebadôvery a radosti.

Na zachovanie pevného zdravia sú v našom tele dôležité dobre fungujúce očistné procesy. Žiadny iný nápoj nepodporí tieto procesy tak, ako čistá, živá voda, bez škodlivých látok. A navyše jeden vedľajší efekt: vnútornú čistotu a krásu je vidieť aj navonok.

Drahé kamene sa po stáročia používajú v rôznych kultúrach pre ich liečivé a duchovné vlastnosti. Niektorí ľudia veria, že niektoré drahokamy môžu pomôcť vyčistiť vodu.

Proces používania drahých kameňov na čistenie vody zahŕňa umiestnenie konkrétnych drahých kameňov do nádoby s vodou na určité časové obdobie. Ide o to, že drahokamy uvoľnia do vody svoje jedinečné vibrácie a energiu, prečistia ju a urobia z nej vodu výhodnejšiu na pitie.

Návod na prípravu: kamene vložíme do 1 – 2 l vody a ponecháme pôsobiť min. 7 – 10 min. 

Sada obsahuje minerály:

 • Oranžový kalcit - Pôvodní obyvatelia Ameriky považovali kalcit oranžový za posvätný kameň. Jeho sila zvyšuje energiu človeka, znižuje strach z neznámeho a posilňuje sebavedomie.
 • Krištáľ - Krištál predovšetkým zosilňuje energiu všetkých minerálov.

Ako funguje čistenie vody

Myšlienka, že minerály a polodrahokamy môžu čistiť vodu, je založená na koncepte, že tieto materiály môžu vyžarovať jedinečné vibrácie a energiu, ktoré môžu interagovať s vodou, čím podporujú zmenu jej chemických a fyzikálnych vlastností.

 • Absorpcia nečistôt: Predpokladá sa, že niektoré minerály a polodrahokamy dokážu absorbovať nečistoty a toxíny z vody, čím pôsobia ako prírodný filter.
 • Zmena úrovne pH: Niektoré minerály a polodrahokamy môžu zmeniť úroveň pH vody, čím sa stáva zásaditejšia alebo kyslejšia, a preto je menej pohostinná pre mikroorganizmy.
 • Posilnenie energie vody: Predpokladá sa, že niektoré minerály a polodrahokamy môžu zvýšiť energiu vody, vďaka čomu je výhodnejšia na konzumáciu.
 • Vyžarovanie záporných iónov: Niektoré minerály a polodrahokamy môžu emitovať záporné ióny, ktoré môžu pomôcť neutralizovať kladné ióny a nečistoty vo vode. 

nastavenia VLASTNOSTI

 • Materiál: 100% minerál (polodrahokam)
 • Hmotnosť: 150 g
 • Krajina pôvodu: Oranžový kalcit – Mexiko, krištáľ – Corinto, Minas Gerais, Brazília.
 • Odporúčame kamene opláchnuť vovodu po každom vybratí a 1 krát týždenne previesť mechanické očistenie minerálov pod studenou tečúcou vodou napr. kefkou. Minerály môžete dezinfikovať vysoko koncentrovaným alkoholom, ktorý znižuje prípadné riziko výskytu mikroorganizmov.

Dodatočné parametre

Kategória: Ionizátory vody
Záruka: 2 roky
Kategória: Čaje, poháre, fľaše

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobné produkty