Bodhi Maharaja Bolster na jogu Bandhani (čierno biela) 65 x 23 cm

Kód: 984MS
Bestseller
Značka: Bodhi Yoga
od €35,90

Zvoľte variant

Kruhový tvar bolstru je užitočný pre rôzne cviky na jogu a pilates. Je užitočný pri otváraní hrudnej chrbtice a pri bezpečnom cvičení na chrbticu. Môže sa tiež použiť na podporu a relaxáciu na dlhšie pozície, ako sú tie, ktoré sa nachádzajú v Yin Yoga alebo Restorative Yoge.

Detailné informácie

Náplň: Kapok
Dočasne vypredané | 985MS
Môžeme doručiť do: 8.9.2020
€40,90
Náplň: Špalda
Na objednávku 1 - 2 týždne* | 984MS
Môžeme doručiť do: 20.8.2020
€35,90

Podrobný popis

Joga bolster je dodávaný v piatich rôznych vzoroch z kolekcie Maharaja a je k dispozícii s výplňou špaldy alebo kapoku. Poťah je vyrobený z potlačenej bavlny a je možné ju vyberať a prať v práčke max. 30 ° C.

editovat ROZMERY

Rozmery: cca. 65 x Ø 23 cm

nastavenia VLASTNOSTI

  • Materiál: potlačená keperová tkanina (100% bavlna)
  • Plnenie: špalda otruby alebo kapok
  • Odnímateľný kryt na zips.
  • K dispozícii v 5 rôznych prevedeniach


Chceli by ste, aby bol váš bolster na jógu mäkší alebo nižší?

Ak je váš pbolster príliš tvrdý alebo príliš vysoký, môžete ľahko odstrániť niektoré z náplní. Ak to chcete urobiť, otvorte zips na bočnej strane. Vnútri je vnútorný kryt s náplňou. Potom môžete otvárať samostatne a odstrániť toľko náplne, kým sa nedosiahne požadovaná výška alebo pevnosť. Odstránená náplň sa môže skladovať na chladnom a suchom mieste, aby sa mohla použiť neskôr. Odporúčame uzavretú nádobu.

Dodatočné parametre

Kategória: Joga bolstre a valce
Záruka: 2 roky
Materiál: Bavlna
Farba: Čieno-biela
Hmotnosť: 2 kg
Výplň: Špalda
Poťah: snímateľný

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

logo

Spoločnosť Bodhi-Bodynova sídli v EÚ (Nemecko) a zameriava sa na výrobu a veľkoobchodný predaj jogového tovaru, najmä podložiek pre rôzne štýly jogy, meditačných vankúšov, vakov, jogových setov, vankúšikov na oči, kvádrov, blokov, bolstrov, opaskov, ekoprikrývok, ako aj ďalšieho tovaru určeného napríklad na šiatsu a thajské masáže.

Výrobcovia sa orientujú prednostne na prírodné materiály, ktoré neškodia životnému prostrediu, ani vášmu zdraviu. Ako jedna z mála jogových spoločností svoje podložky Bodhi podrobuje testovaniu nezávislým inštitútom SGS na obsah škodlivých prísad (Eko-Tex Standard 100 EU).

Z prírodných materiálov používaných pri výrobe produktov sa používa špalda a kapok, ktoré slúžia ako náplň do vankúšov, ďalej čistá bavlna, bambusová viskóza, korok, jutové vlákno, prírodný kaučuk. Jednotlivé výrobky sú vyrábané ručne, precízne a s láskou.