Hormonální jógová terapie 2 - Dinah Rodrigues

Kód: 998R16
€20,50 €18,64 bez DPH
Dočasne vypredané
Môžeme doručiť do:
17.9.2021
Položka bola vypredaná…

Dinah Rodrigues je jogová terapeutka, ktorá vyštudovala filozofiu a psychológiu na Univerzite Sao Paulo v Brazílii. Hormonálna jogovú terapiu rozvinula na základe mnohých rokov vlastného štúdia, praktizovanie a vyučovanie hathajógy.

Detailné informácie

Podrobný popis

Knihu Hormonálna jogová terapie 2 vytvorila Dinah Rodrigues na excelentnosť, ktoré dosiahla pomocou hormonálnej jogy pre menopauzu. Je autorkou veľmi úspešnej knihy Hormonálna jogové terapia pre znovuaktivování hormonálneho systému a odstránenie symptómov menopauzy, PMS, polycystických vaječníkov a neplodnosti.

"Pri rozvíjaní tejto hormonálnej jogové terapie som využila rovnaké techniky, ktoré som - s veľmi dobrými výsledkami - používala v hormonálnej jogové terapiu pre menopauzu a andropauzy. V tomto prípade som sa však zamerala na iné žľazy - na hypofýzu, štítnu žľazu, pečeň, nadobličky a najmä na pankreas.V prípade diabetu je tiež veľmi dôležité sústrediť sa na znižovanie stresu, pretože tento má veľmi negatívny vplyv na naše zdravie a výrazne zvyšuje našu hladinu cukru v krvi. A okrem toho som sa v rámci tejto svojej terapie zamerala na zlepšenie funkcie tých oblastí tela, ktoré obvykle bývajú poškodené v dôsledku neskorých komplikácií diabetu. Vedela som však, že na to, aby som mohla dosiahnuť dobré terapeutické výsledky pri liečbe diabetu, musím použiť iné techniky, ako tie, ktoré využíva Hathajoga. Zostavila som preto špeciálny druh dynamické a energické jogy, ktorú som skombinovala so starostlivo vybranými dychovými technikami (pránájáma), ktoré sú zamerané na aktivovanie jednotlivých žliaz. Pre zosilnenie účinku, ktorých je možné dosiahnuť pomocou ásan a dychových techník, som do Hormonálna jogové terapie 2 zaradila tiež tibetskú techniku ​​na nasměrovávání prané do konkrétnych žliaz, ktoré boli pri danom cvičení aktivované. Ukázalo sa, že spojením týchto troch uvedených techník je možné dosiahnuť oveľa lepšie výsledky počas veľmi krátkej doby. "

Dinah Rodrigues je jogová terapeutka, ktorá vyštudovala filozofiu a psychológiu na Univerzite Sao Paulo v Brazílii. Hormonálna jogovú terapiu rozvinula na základe mnohých rokov vlastného štúdia, praktizovanie a vyučovanie hathajógy. Prvotným cieľom tejto hormonálnej jogové terapie, ktorá vychádza z fyziológie a jogových techník, bolo pomôcť ženám, ktoré trpeli dôsledkami zníženej hladiny hormónov počas menopauzy. Teraz svoju hormonálnu jogovú terapiu rozšírila a vytvorila novú techniku ​​hormonálne jogy pre mužov, ktorá je zameraná na zvládanie stresu a odstraňovanie príznakov andropauzy. Táto terapia pomáha mužom, ktorí trpia veľkým stresom a nízkou hladinou hormónov. Dinah Rodrigues je v Brazílii veľmi známou osobnosťou a vyučuje hormonálnu jogovú terapiu po celej krajine. Každý rok tiež cestuje do Európy a organizuje kurzy v Anglicku, Nemecku, Švajčiarsku, Španielsku, Českej republike, Portugalsku a vyučuje tiež v Spojených štátoch a Kanade.

POZOR táto kniha je v českom jazyku

nastavenia VLASTNOSTI

EAN: 9788073367886
Vydavateľ: Fontána
ISBN: 978-80-7336-788-6
Rok vydania: 2019
Jazyk: Český jazyk
Druh tovaru: Kniha
Väzba: pevná
Hmotnosť: 540g
Rozmer: 204 × 207 mm

Dodatočné parametre

Kategória: Knihy o joge a filozofii
Záruka: 2 roky
Zdravotná téma: Hormonálna rovnováha
Autor: Dinah Rodrigues
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: