Hormonální jógová terapie - Dinah Rodrigues

Kód: 998R17
Bestseller
Značka: Fontána
€20,50
Dočasne vypredané
Môžeme doručiť do:
2.8.2021
Položka bola vypredaná…

Dinah Rodrigues je jogová terapeutka, ktorá vyštudovala filozofiu a psychológiu na Univerzite Sao Paulo v Brazílii. Hormonálna jogovú terapiu rozvinula na základe mnohých rokov vlastného štúdia, praktizovanie a vyučovanie hathajógy.

Detailné informácie

Podrobný popis

Kniha - Hormonálna jogové terapia je pre znovuaktivování hormonálneho systému a odstránenie symptómov menopauzy, PMS, polycystických vaječníkov a neplodnosti.

Dinah Rodrigues je jogová terapeutka, ktorá vyštudovala filozofiu a psychológiu na Univerzite Sao Paulo v Brazílii. Hormonálna jogovú terapiu rozvinula na základe mnohých rokov vlastného štúdia, praktizovanie a vyučovanie hathajógy. Prvotným cieľom tejto hormonálnej jogové terapie, ktorá vychádza z fyziológie a jogových techník, bolo pomôcť ženám, ktoré trpeli dôsledkami zníženej hladiny hormónov počas menopauzy. Teraz svoju hormonálnu jogovú terapiu rozšírila a vytvorila novú techniku ​​hormonálne jogy pre mužov, ktorá je zameraná na zvládanie stresu a odstraňovanie príznakov andropauzy. Táto terapia pomáha mužom, ktorí trpia veľkým stresom a nízkou hladinou hormónov. Dinah Rodrigues je v Brazílii veľmi známou osobnosťou a vyučuje hormonálnu jogovú terapiu po celej krajine. Každý rok tiež cestuje do Európy a organizuje kurzy v Anglicku, Nemecku, Švajčiarsku, Španielsku, Českej republike, Portugalsku a vyučuje tiež v Spojených štátoch a Kanade.

POZOR táto kniha je v českom jazyku

nastavenia VLASTNOSTI

EAN: 9788073367527
Vydavateľ: Fontána
ISBN: 978-80-7336-752-7
Rok vydania: 2019
Jazyk: Český jazyk
Druh tovaru: Kniha
Väzba: pevná
Hmotnosť: 652g
Rozmer: 206 × 206 mm

Dodatočné parametre

Kategória: Knihy o joge a filozofii
Záruka: 2 roky
Druh: Hormonálna joga
Autor: Dinah Rodrigues
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: