COVID-UPDATE: Osobné nákupy na prevádzke sú momentálne pozastavené. Dopredu zaplatené objednávky je možné prebrať.

Jóga světlo života - Význam jógy v každodenním životě - B. K. S. Iyengar

Kód: 998R18
€18,90
Dočasne vypredané
Môžeme doručiť do:
21.6.2021
Položka bola vypredaná…

Najváženejší svetový učiteľ jogy B.K.S. Iyengar, zakladateľ metódy jogistickej výučby známej ako Iyengarova joga pozýva nováčikov i skúsenejších jogínov prežiť vnútornú cestu, ktorej zmyslom je zvýšenie fyzické stability a emocionálnej vitality.

Detailné informácie

Podrobný popis

Najváženejší svetový učiteľ jogy B.K.S. Iyengar, zakladateľ metódy jogistickej výučby známej ako Iyengarova jóga pozýva nováčikov i skúsenejších jogínov prežiť vnútornú cestu, ktorej zmyslom je zvýšenie fyzické stability a emocionálnej vitality, mentálnej jasnosti, intelektuálnej múdrosti a duchovnej blaženosti. 

V tejto nadmieru srdečnéj, zábavne zrozumiteľnej a prínosnej knihe sa Iyengar zaoberá úlohou jogových polôh a dychových techník pri našom hľadaní celistvosti, vonkajšími a vnútornými prekážkami, ktoré nám bránia v ďalšom postupe na ceste, a názorne ukazuje, ako nám joga pomáha žiť v harmónii so svetom okolo nás. Pomocou historiek z vlastného života, humoru a príkladov z modernej kultúry Iyengar dokladá, ako môže uvedomenie, ktoré ponúka joga, zlepšiť náš život v mnohých praktických a dôležitých ohľadoch. B. K. S. Iyengar je jeden z vedúcich svetových učiteľov jogy a tiež jeden z prvých, kto predstavil jogu Západu. Jeho predchádzajúca kniha, Light on Yoga sa stala bestsellerom a študenti jogy ju dnes pokladajú za klasiku.

Autorské honoráre z predaja tejto knihy venoval na zdravotné, vzdelávacie a rozvojové projekty v indickej dedine Belur, kde sa narodil. Zomrel v lete 2014.

POZOR táto kniha je v českom jazyku

nastavenia VLASTNOSTI

EAN: 9788073369972
Vydavateľ: Fontána
ISBN: 978-80-7336-997-2
Rok vydania: 2020
Jazyk: Český jazyk
Druh tovaru: Kniha
Väzba: pevná
Hmotnosť: 425g
Rozmer: 145 × 205 mm

Dodatočné parametre

Kategória: Knihy o joge a filozofii
Záruka: 2 roky
Druh: Iyengar jóga
Autor: B. K. S. Iyengar
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: