Krištáľové spievajúce misy

Krištáľové spievajúce misy vytvárajú svojim zvukom a dizajnom príjemnú auru. Ideálne pre relaxačnú terapiu, liečenie čakier, meditáciu, zvukovú terapiu, jogu, úpravu vášho emocionálneho stavu alebo na dekoráciu miestnosti. V oblasti geomantie a Feng shui sa tieto misy používajú na očistu priestoru alebo liečenie Zeme. Oproti tradičným tibetským misám sa ich zvuk šíri omnoho ďalej.

Krištáľová spievajúca misa je vyrobená z vysoko čistého matného kremeňa. Ich dlhotrvajúci sférický tón sa šíri pri jemnom poklepávaní alebo trení spievajúcej misy tak, aby bolo cítiť energiu v celom okolí. Prineste si hlboký pokoj do svojho života s pomocou krištáľovej misy, na ktorej je naozaj jednoduché hrať a rýchlo si ju obľúbite.

Krištáľová miska je dodávaná so silikónovým krúžkom, aby sa zabránilo možnému nárazu a zaistila sa tá najlepšia rezonancia a s paličkou potiahnutou silikónom.

Účinky krištáľovej misy

Misa podporuje vitálnu energiu, sebavedomie, stabilitu, asertivitu a lepšie trávenie.

Pokiaľ misu skombinujeme s ďalšími misami, účinok a hĺbka vibrácií sa ďalej znásobí.

Ako si vybrať krištáľové spievajúce misy?

  • podľa čakry
  • podľa tónu 
  • podľa farby
  • podľa priemeru

Video ukážka hry na krištáľovú misu:


Najpredávanejšie

Stránka 1 z 1 - 2 položiek celkom

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie