Zmena otváracích hodín: PONDELOK-PIATOK 10.6.- 14.6.2024 = Predajňa zatvorená. Len osobný odber vopred uhradených objednávok.

MEINL Sonic Energy Chakra Set krištáľových farebných mís podľa tónov čakier 7 ks, 440 Hz

MEINL Sonic Energy Chakra set 7 ks krištáľových farebných mís podľa tónov čakier je vyrobený z vysoko čistého kremeňa s matným povrchom, ktorý poskytuje mimoriadne dlhotrvajúcu rezonanciu. Spievajúce misy vytvárajú svojim zvukom a dizajnom príjemnú auru, ideálnu pre terapeutické sedenia a soundhealing.

 • vysoko kvalitný čistý kremeň
 • ideálna pre terapeutické sedenia a soundhealing
 • extrémne dlhotrvajúca rezonancia
 • vrátane silikónového krúžku pre každú misu, 2 ks paličiek a 1 palice s gumenou hlavicou
Dostupnosť Odosielame do 5-8 dní
Môžeme doručiť do:
24.6.2024
Možnosti doručenia
Kód: CSBCSETCHA
1 899 €
MEINL Sonic Energy Chakra Set krištáľových farebných mís podľa tónov čakier 7 ks, 440 Hz
meinl sonic energy chakra set kristalovych farebnych mis podla tonov cakier 7 ks 440 hz
Tip
Doprava zadarmo

MEINL Sonic Energy Chakra Set krištáľových farebných mís podľa tónov čakier 7 ks, 440 Hz

 oficialny-distributor-en.loGarantujeme originalitu a kvalitu

MEINL Sonic Energy Chakra set 7 ks krištáľových farebných mís podľa tónov čakier je vyrobený z vysoko čistého kremeňa s matným povrchom, ktorý poskytuje mimoriadne dlhotrvajúcu rezonanciu. Ich dlhotrvajúci silný tón sa rozšíri tak, že energiu cítiť v celom okolí. Krištáľové spievajúce misy vytvárajú svojim zvukom a dizajnom príjemnú, upokojujúcu a liečivú atmosféru. Ideálne pre relaxačnú terapiu, liečenie čakier, meditáciu, fyzioterapiu, zvukovú terapiu, jogu, úpravu vášho emocionálneho stavu alebo dokonca na dekoráciu miestnosti.

Misa podporuje vitálnu energiu, sebavedomie, stabilitu, asertivitu a lepšie trávenie. Dlhotrvajúci sférický tón sa šíri pri jemnom poklepávaní alebo trení, čo umožňuje cítiť energiu v celom okolí. V oblasti geomantie a Feng Shui sa misy používajú na očistu priestoru alebo liečenie Zeme. Oproti tradičným tibetským misám sa ich zvuk šíri omnoho ďalej.

Meinl spievajúce misy sú naladené na špeciálne frekvencie a tóny, navrhnuté tak, aby oslovovali určité energetické body tela (nazývané čakry).

Čakry sú energetické centrá pozdĺž chrbtice, ktoré má každý. Každá čakra vibruje v rezonančnej farbe a je spojená s určitými orgánmi a oblasťami tela. Ak dôjde k prerušeniu alebo prekážke energetického toku, nazýva sa to blokáda. 

Za účelom rozpustenia blokády a s ňou spojených negatívnych pocitov sa odporúča stimulovať príslušnú čakru pomocou vhodných spievajúcich misiek. Za týmto účelom umiestnite zodpovedajúcu spievajúcu misku na úroveň príslušnej čakry, udrite do nej a vnímajte, ako je tento energetický bod obalený vibráciami.

nastavení VLASTNOSTI KRIŠTÁĽOVÝCH MÍS

 • Rozmery: Misa 1: 14", Misa 2: 13", Misa 3: 12", Misa 4: 11", Misa 5: 10", Misa 6: 9", Misa 7: 8"
 • Hmotnosť celkového balenia: 36 kg
 • Ladenie:  C4, D4, E4, F4, G4, A4, B4 / frekvencia 440 Hz
 • Materiál: čistý kremeň
 • Farba: farebná matná
 • Čakra: všetky
 • Extrémne dlhotrvajúca rezonancia.
 • Obsah balenia: 7 silikónových krúžkov, 2 typy krištáľových silikónových paličiek, 1 palička na rozozvučanie mís s gumenou hlavicou

7 cakier

hviezda_2 ÚČINKY SOUNDHEALING TERAPIE NA ORGANIZMUS

Spievajúce misy slúžia na harmonizáciu celého organizmu človeka aj priestoru. Pre svoje početné pozitívne účinky sa používanie mís v posledných rokoch stáva čoraz populárnejšou metódou, ako uniknúť z hektického tempa každodenného života a nájsť rovnováhu. 

Uvoľňujú napätie v zablokovaných miestach, pôsobia relaxačne a liečivo na telo aj myseľ, vyrovnávajú hemisféry a obnovujú energiu v orgánoch. Misy sú vibroakustické hudobné nástroje a pôsobia ako na vodu v tele tak aj na naše zmysly. Misu môžete použiť kontaktne na telo alebo bez kontaktu v blízkosti tela.

Verí sa, že používanie spievajúcich mís môže mobilizovať vlastné samoliečiace sily tela a jemne rozpúšťať každodenné stresy a nečistoty.

Aby sa rozpustila blokáda a s ňou spojené negatívne pocity, skúste stimulovať príslušnú čakru pomocou vhodnej misy. Umiestnite zodpovedajúcu spievajúcu misu na úroveň príslušnej čakry, udrite do nej a vnímajte, ako je tento energetický bod obalený vibráciami.

Počas meditácie alebo cvičenia mindfulness sa môžete sústrediť na rezonančný tón po dlhú dobu, sledovať odkiaľ a ako zvuk prichádza, čím zbystríte svoje zmysly.

 • Hlboká relaxácia - zvuková frekvencia prúdi celým telom.
 • Stimulácia kože, orgánov, kostí (preukázaný pozitívny účinok po zlomeninách kostí atď.)
 • Odstránenie blokád a napätí.
 • Odstraňuje toxíny z tela.
 • Pomáha zmierniť stres a znižije úzkosť.
 • Zlepšuje sústredenie.
 • Vyvažuje mozgové hemisféry.
 • Pomáha harmonizovať čakry.
 • Pomáha vyvážiť endokrinný systém.
 • Pomáha pri šumení v ušiach.
 • Zlepšuje kreativitu.
 • Regeneruje dýchanie, pulz, krvný tlak, metabolizmus a tráviaci systém.
 • Kompletná regenerácia aury.
 • Zlepšenie krvného obehu. 

POZRITE SI VIDEO PRE ČAKROVÉ SPIEVAJÚCE MISY

Zaujíma vás viac k soundhealingu? Preskúmajte naše články: Nákupný poradca k výberu liečivých nástrojov 

Dodatočné parametre

Kategória: Krištáľové spievajúce misy
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 36 kg
Dominantná Čakra: Koreňová čakra, Korunná čakra, Krčná čakra, Sakrálna čakra, Solar Plexus, Srdcová čakra, Tretie oko
Dominantný tón: A4, B4, C4, D4, E4, F4, G4
Frekvencia pri údere: cca 440 Hz
Kategória: Krištáľové misy

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

MEDITAČNÉ SPIEVAJÚCE MISKY, PERKUSIE, GONGY, BUBNY, TERAPEUTICKÉ LADIČKY, ČINELY, KALIMBY A OSTATNÉ HUDOBNÉ NÁSTROJEImprint - Meinl Sonic Energy

MEINL Sonic Energy je súbor nástrojov, ktoré podporujú naše spojenie so zážitkom tela, mysle a energie ako jeden celok. Mnoho lekárov a terapeutov v odvetví zdravotníctva a wellness používa tieto liečivé hudobné nástroje na zvládanie stresu, zmiernenie úzkosti, nespavosť, depresiu, návykové zotavenie, zvládanie bolesti, atď. 

MEINL Sonic Energy - to sú tibetské misy, gongy, paličky pre tibetské misy, bubny, terapeutické ladičky, didgeridoo, kalimby a iné doplnky.

MEINL je popredný nemecký výrobca hudobných nástrojov a terapeutických hudobných nástrojov predávaných po celom svete. Tieto výrobky sa vyznačujú vysokou kvalitou a jedinečným dizajnom.

Prečítajte si: 

PORADCA VÝBEROM ZVUKOVEJ TERAPIE

ZÁKLADY AKO HRAŤ NA TIBETSKÉ ZVUKOVÉ MISY: TECHNIKY PRE ZAČIATOČNÍKOV

Podobné produkty