Bodhi set na akupresúru VITAL DELUXE XL soft modrý 130 cm

Kód: 532DSB
€57,90
Na objednávku 1 - 2 týždne*
Môžeme doručiť do:
11.11.2020

Akupresúrny set Vital XL (iplikátor) je tvojim záhrancom po dlhej a namáhavej práci. Stimuluje meridiány / akupresúrne body tela a zlepšuje tok energie pre revitalizačný a rebalančný efekt. Podložka je užitočná pri bolestiach krku a chrbta, bolestiach hlavy, problémoch s kĺbami, chronickej únave a poruchách spánku, problémoch s trávením, či zlou cirkuláciou krvi.

Set obsahuje rohož a vankúš, v eshope je dostupný vo viacerých farbách a rozmeroch.

Detailné informácie

Podrobný popis

 editovat ROZMERY

 • VITAL Akupresúrny vankúš: 33 x 28 cm s 1 452 akupresúrnymi bodmi
 • VITAL Akupresúrna podložka: 130 x 50 cm s 13 860 akupresúrnymi bodmi
 • VITAL Akupresúrna podložka na nohy SOFT (jemná): 35 x 35 cm 

 nastavenia VLASTNOSTI

 • VITAL Akupresúrna podložka s 13860  akupresúrnymi bodmi 
 • VITAL Akupresúrny vankúš s 1452 akupresúrnymi bodmi
 • VITAL Akupresúrna podložka na nohy SOFT (jemná)
 • Poťah vyrobený zo 100% bavlny
 • Vankúš môže byť pripevnený na podložku suchým zipsom
 • obsahuje nylonové vrecko na prenášanie alebo uskladnenie súpravy
 • Akupresúrna rohož Vital stimuluje meridiány / akupresúrne body tela a zlepšuje tok energie pre revitalizačný a rebalančný efekt.
 • Vital rohož môže byť užitočná na bolesti krku a chrbta, bolesti hlavy, problémy s kĺbmi, chronickú únavu a poruchy spánku, problémy s trávením, zlou cirkuláciou a oveľa viac.
 • Vital akupresúrna podložka na nohy stimuluje energetické meridiány / akupresúrne body v chodidlách, čím zlepšuje tok energie pre revitalizačný a vyvážený účinok. Intenzitu podnožky možno meniť sedením alebo státím, doma alebo v kancelárii, s ponožkami alebo naboso.

  upravy STAROSTLIVOSŤ

Poťah je snímateľný na zips, vyrobený zo 100% bavlny, akupresúrne ostne sú vyrobené z plastu ABS. Na čistenie odporúčame teplú vodu s trochou umývacieho prostriedku. Prať ručne, nechať voľne vyschnúť.

akupresurna podlozka chrbat

Výhody akupresúrnej rohože VITAL

Pozitívne účinky akupresúrnej rohože VITAL sú založené na akupresúre, ktorá je súčasťou tradičnej čínskej medicíny (TCM). Pri akupresúre je tok energie zlepšený pôsobením tlaku na energetické body tela, zlepšovaním funkcií orgánov a napomáhaním na zmiernenie bolesti.
Tento druh sa používa na hojenie tela a mysle viac ako 4000 rokov.
Akupresúrna rohož VITAL stimuluje akupresúrne body tela, čím podporuje tok energie a má vitalizačný a vyrovnávací účinok.

Pravidelné ležanie na podložke môže byť prospešné pre:

Stres, bolesti krku a hlavy, bolesti chrbta a kĺbov, napätie, ischias, chronická únava, poruchy spánku, poruchy trávenia, nedostatok krvného obehu a mnoho ďalšieho. Stačí 10 minútový odpočinok na akupresúrnej podložke, aby ste si všimli zmeny, napr. ako teplo v častiach tela, ktoré majú teraz lepšiu cirkuláciu.

Zintenzívnený krvný obeh tiež zlepšuje prísun živín do tkaniva a znižuje krvný tlak. Niektorí športovci tiež používajú akupresurnú rohož na skrátenie času regenerácie po tréningu a na zlepšenie ich výkonu.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Masážne a akupresúrne pomôcky
Záruka: 2 roky
Farba: Modrá
Typ: Akupresúrny set
Akupresúrny set: extra veľký deluxe

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

bodhi yoga

Spoločnosť Bodhi-Bodynova sídli v EÚ (Nemecko) a zameriava sa na výrobu a veľkoobchodný predaj jogového tovaru, najmä podložiek pre rôzne štýly jogy, meditačných vankúšov, vakov, jogových setov, vankúšikov na oči, kvádrov, blokov, bolstrov, opaskov, ekoprikrývok, ako aj ďalšieho tovaru určeného napríklad na šiatsu a thajské masáže.

Výrobcovia sa orientujú prednostne na prírodné materiály, ktoré neškodia životnému prostrediu, ani vášmu zdraviu. Ako jedna z mála jogových spoločností svoje podložky Bodhi podrobuje testovaniu nezávislým inštitútom SGS na obsah škodlivých prísad (Eko-Tex Standard 100 EU).

Z prírodných materiálov používaných pri výrobe produktov sa používa špalda a kapok, ktoré slúžia ako náplň do vankúšov, ďalej čistá bavlna, bambusová viskóza, korok, jutové vlákno, prírodný kaučuk. Jednotlivé výrobky sú vyrábané ručne, precízne a s láskou.