Zmena otváracích hodín: PONDELOK-PIATOK 10.6.- 14.6.2024 = Predajňa zatvorená. Len osobný odber vopred uhradených objednávok.

Tachyon Mikrodisk na mobil 25 mm jednostranný 1 ks

Tachyon Micro disk je najúčinnejšia a najbežnejšia ochrana pred škodlivým elektromagnetickým poľom z mobilných zariadení. Mikrodisk môžete použiť na akomkoľvek type mobilného telefónu vrátane bezdrôtového, alebo bežného domáceho telefónu a iných malých elektronických zariadení, ako sú tablety, iPady, iPody, alebo akýkoľvek malý elektronický výrobok.

  • ochranna pred elektromagnetickým smogom
  • použitie pre mobily, tablety, prenosné herné konzoly
Dostupnosť Predaj ukončený
Možnosti doručenia
Kód: PC-MD_H
27,50 €
Tachyon Mikrodisk na mobil 25 mm jednostranný 1 ks
Screenshot
Tip

Tachyon Mikrodisk na mobil 25 mm jednostranný 1 ks

tachyon logoGarantujeme originalitu a kvalitu

Tachyon Micro disk je najúčinnejšia a najbežnejšia ochrana pred elektromagnetickým poľom z mobilných zariadení. Mikrodisk môžete použiť na akomkoľvek type mobilného telefónu vrátane bezdrôtového, alebo bežného domáceho telefónu a iných malých elektronických zariadení.

Tachyon mikrodisky transformujú rušivý škodlivý elektromagnetický smog a chránia svojho používateľa.

Ako Tachyon Silica disk pracuje?

Energia, ktorá prúdi z Tachyon Silica disku by sa dala prirovnať k paprsku, ktorý vychádza zo svietidla. Tachyon Silica disky sú smerované rovnako ako tachyonové bunky. Strana, z ktorej prúdi energia je označená slovami  „ENERGY FLOWS OUT THIS SIDE“ (energia prúdi z tejto strany).

Tachyon Silica disky sú zložené zo špeciálneho dioxidu kremíka (boli vedecky vyvíjané pre priemysel špičkových technológií). 

Štúdie ukazali, že Tachyon Silica disky umiestnené doma na ističoch alebo v práci neutralizujú negatívne vplyvy a zároveň zlepšujú biologické funkcie. 

Možnosti použitia Tachyon Phone Micro disku:

Použite Tachyon Phone Micro Disk na akomkoľvek type telefónu vrátane mobilného, bezdrôtového a bežného domáceho telefónu. Mikrodisky môžete tiež použiť na akomkoľvek malom elektronickom zariadení, ako je iPod, iPad, tablet, či detské herné konzoly. Označuje sa ako dôležitá súčasť EMF ochrany mobilného telefónu.

Tachyon Phone Micro Disk je dôležitý pre používateľov mobilných telefónov. V prípade, že patríte k častým a náročnejším používateľom mobilných zariadení odporúčame používať Phone mikrodisky 5G ULTRA.

Kontraindikácie:

Žiadne. 

Veľkosti a balenie:

Balenie obsahuje 1 ks jednostranný Mikrodisk na mobil s priemerom 2,5 cm.

Upozornenie:

Samotné Tachyon Silica disky sú veľmi tenké môžu sa ľahko zlomiť. Z tohto dôvodu sú zalaminované. Laminovanie disky zosiluje a v prípade rozbitia udrží úlomky pohromade. Aj zlomené zostávajú plne funkčné.  

tachyon blog

Dodatočné parametre

Kategória: Ochrana zdravia pred elektrosmogom
Záruka: 2 roky
Priemer: 25 mm
Typ: Jednostranný
Počet: 1 ks
Kategória: Tachyon
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
JK Avatar autora | 5.1.2024
Som spokojný s produktom.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Advanced Tachyon Technologies International USA produkty - Planet Tachyontachyon WAGNER PRODUKTY

Spoločnosť bola založená začiatkom 90-tych rokov Davidom Wagnerom autorom tachyonovej komory na základe výzkumov Nikola Tesly. Dodnes predstavuje jedinú firmu vyrábajúcu originálne patentované Tachyonové produkty na svete. Oficiálnym výrobcom je spoločnosť Advanced Tachyon Technologies so sídlom v USA. Medzi najobľúbenejšie tachyonizované produkty patria Tachyon Silica disky, Pather Juice, Silica Gel, Micro disky a tachyonizovaná voda. Spoločnosť ATTI patrí medzi lídrov v oblasti ochrany pred elektrosmogom (EMF) a v súčastnosti pracuje na ochrane voči 5G.

Náš BLOG o Tachyonovej energii: http://www.tachyon-pro.sk

tachyon energia produkty

Podobné produkty