Maharishi Ayurdent® olej na udržiavanie zdravia ústnej dutiny 50 ml

Maharishi Ayurdent® je ajurvédsky olej na starostlivosť a udržiavanie zdravia ústnej dutiny. Olej na starostlivosť o ďasná je vyrobený tradičným spôsobom a je vedecky testovaný. Pôsobí proti zápalu ďasien a zápachu z úst.

 • zdravie ústnej dutiny
 • vyrobený tradičným spôsobom
 • 21 cenných prírodných bylín
Dostupnosť Skladom (2 ks)
Môžeme doručiť do:
7.3.2024
Možnosti doručenia
Kód: 10424
12,90 €
Maharishi Ayurdent® olej na udržiavanie zdravia ústnej dutiny 50 ml
maharishi ayurdent olej na udrziavania zdravia ustnej dutiny 50 ml
Tip
maharishi ayurveda logo "Garantujeme originalitu a kvalitu tovaru priamo od dodávateľa"

Maharishi Ayurdent olej na udržiavanie zdravia ústnej dutiny 50 ml

Maharishi Ayurdent® je ajurvédsky olej na starostlivosť a udržiavanie zdravia ústnej dutiny. Olej na starostlivosť o ďasná je vyrobený tradičným spôsobom a je vedecky testovaný. Pôsobí proti zápalu ďasien a zápachu z úst.

Ayurdent® Gum Care Oil bol vyvinutý renomovanými odborníkmi na ajurvédu Maharishi na základe autentických ajurvédskych receptúr – a ako všetky produkty Maharishi v najvyššej ajurvédskej kvalite Maharishi. 

Základný olej je najkvalitnejší vyzretý sezamový olej v bio kvalite. Vynikajúce, autentické zloženie 21 cenných prírodných bylín, ovocia, kvetov, koreňov, kôry, semien a najčistejších esenciálnych olejov robí z Ayurdent® Gum Care Oil vzácny poklad.

list VLASTNOSTI A ZLOŽENIE

 • Zloženie: Sesamum indicum*, Acacia farnesiana Cinnamomum zeylanicum oil**, Mentha piperita, Woodfordia fruticosa, Mesua ferrea, Glycyrrhiza glabra, Syzygium aromaticum oil**, Symplocos racemosa, Myrica nagi, Elettaria cardamomum, Piper cubeba, Curcuma longa, Myristica fragrans, Rubia cordifolia, Ficus bengalensis, Cyperus scariosus, Myristica fragrans, Aquilaria agallocha, Prunus puddum, Pterocarpus santalinus, Eugenol***, Cinnamal***, Linalool***, * z certifikovaného ekologického pestovania, ** pravý esenciálny olej, *** z pravých esenciálnych olejov
 • Obsah: 50 ml.
 • Krajina pôvodu: India

upravy POUŽITIE

Ayurdent® Gum Care Oil možno nastriekať priamo na ďasná. Môžete tiež nastriekať priamo na prst a potom jemne masírovať ďasná cez oba rady zubov po dobu 2 - 3 minút. Potom vypľujte a vypláchnite ústa vlažnou vodou.

info 

 
Neviete aký ste typ? Zistite to pomocou nášho konštitučného testu: AJURVÉDSKY TEST

Dodatočné parametre

Kategória: Starostlivosť o zuby a ústna hygiena
Záruka: Dátum spotreby
Zdravotná téma: Ústna hygiena
Objem: 50 ml
Forma: Ústna voda
Kategória: Očistné pomôcky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

AJURVÉDSKE POTRAVINOVÉ DOPLNKY, AJURVÉDSKE ZUBNÉ PASTY, VÝŽIVOVÉ DOPLNKY

Maharishi Ayurvéda je komplexná indická ajurvédska značka ponúkajúca výživové doplnky, potraviny aj telovú a pleťovú kozmetiku. Cieľom Maharishi výživových doplnkov je holisticky vyvážiť dóše, prírodná kozmetika Maharishi Ayurveda je vyrobená podľa tradičných receptúr a poskytuje optimálnu starostlivosť o pokožku a vlasy.

Misiou značky Maharishi Ayurveda je vytvoriť spoločnost bez chorôb, udržiavať zdravie zdravých, liečiť chorých a nie propagovať ajurvédu ako takú.

 • Vytvorenie rovnováhy v 3 dóshach.
 • Rovnováha v 13 tráviacich ohnňoch.
 • Rovnováha v tvorbe tkanív.
 • Rovnováha v procese odstraňovania škodlivín.
 • Blaženosť na úrovni všetkých zmyslov, mysle a átma (myseľ, telo a duša).

Hodnoty Maharishi Ayurveda

Sila prírody – V Maharishi Ayurveda používajú len tie najlepšie prírodné zdroje a najvhodnejšie procesy na zvýšenie ľudskej vitality. Podporujú a udržanie samotnej životnej sily prostredníctvom sily prírody.

V Maharishi Ayurveda sú pokrokoví a skutočne rozumejú jedinečným problémom modernej doby a veku. Ich empatia pramení z vrodenej schopnosti porozumieť ľudskému životu a tomu, čo si vyžaduje.

Odbornosť Maharishi Ayurveda pramení z jej najhlbšieho pochopenia ajurvédskych praktík a ich profesionálnej aplikácie smerom k tomu, aby bol život holistický a lepší.

Podobné produkty