Tipy na Valentínske darčeky

Pripravili sme pre vás inšpiráciu na valentínske darčeky pre vášho blízkeho, či už je to už vaša polovička, priateľ, alebo iný člen rodiny :) 

MINDFUL DARČEKY

BLOGPOPIS1080x430nasirku2 - 2022-10-27T074857.594

Vybrali sme pre vás inšpiráciu na tipy na mindfull darčeky. Tibetské spievajúce misy pochádzajú z oblasti himalájí a majú dlhú tradíciu. Používajú sa na meditácie, mantra yogu, očistu priestoru, sound healing, zvukové masáže a terapie, čistenie čakier, zlepšenie spánku, koncerty, muzikoterapiu a obrady. 

POMÔCKY PRE DOMÁCU MASÁŽ

BLOGPOPIS1080x430nasirku2 (54)

Doprajte si uvoľnenie v pohodlí domova! Masážne penové rollery alebo valce sú pomôcky, ktoré môžete používať v predtréningovej fáze k príprave svalov na záťaž, ale aj ako hlavnú cvičebnú pomôcku pri tréningu. Rehabilitačný valec je tiež pomôckou, ktorá vám po ťažkom dni pomôže k uvoľneniu fascií a regenerácii svalov a tiež psychickej pohode. Okrem toho používanie fitness rollera zvyšuje prietok krvi a kyslíka a tiež má vplyv na elasticitu kože, čo ženy ocenia najmä v boji s celulitídou. 

ESENCIÁLNE A VONNÉ OLEJE V BIO KVALITE

BLOGPOPIS1080x430nasirku2 (53)

 Čisté esenciálne oleje vo food grade kvalite, ktoré sa hodia aj do varenia :)

VANKÚŠE A MASKY NA OČI, RELAX A SPÁNOK

BLOGPOPIS1080x430nasirku2 (43)

Relaxujte alebo meditujte s relaxačnými vankúšmi a maskami na oči. Kvalitné vankúšiky plnené levanduľou majú aromaterapeutické účinky, zmierňujú napätie očí a očných svalov, prehlbujú relaxáciu a pomáhajú regenerovať celú oblasť tváre a zlepšujú spánok. Masky na oči pomáhajú regenerovať aj počas dňa a na cestách. Prinášajú úľavu namáhaným očiam pri práci na počítači.

JOGÍNSKE A AJURVÉDSKE ČAJE

BLOGPOPIS1080x430nasirku2 (52)

Šálkou čaju ku zdraviu. Kto by nemiloval čaj? Bylinkový, ovocný, čierny, zelený, sladký, kyslý, horký - stačí si len vybrať podľa chuti. Ajurvédske čaje sú opradené tradíciou, tisíckami rokov skúseností a blahodárnych účinkov. Ajurvédske čaje sú skupinou bylinných čajov, ktoré sa pripravujú približne z rôznych byliniek. Ich konkrétny výber a vzájomný pomer vytvárajú špecifické čaje, ktoré sú už po stáročia využívané vo východnej medicíne. 

DEKORATÍVNE SOCHY A OZDOBY

BLOGPOPIS1080x430nasirku2 (49)

Čo vás poteší? Ganesha, Buddha, Mahadevi, Tara sochy v rôznych veľkostiach či figuríny v asáne, alebo drahokamy? Vyberte si z našej ponuky kvalitných keramických, mosadzných, kovových, či drevených dekoratívnych sošiek a doplnkov a ozdobte si svoje štúdio, potešte dušu či obdarujte blízkeho. Podporte Feng Shui priestoru krásnymi sochami.

DEKY, PLACHTY NA STENY, PRIKRÝVKY A POŤAHY NA VANKÚŠE

deky

Deka je univerzálny darček do každej domácnosti. Spríjemnite si svoj meditačný kútik aj plachtou s mandalou či symbolmi z Indickej tradície. Deky príjemne zahrejú telo a udržia teplotu po cvičení. Deka sa dá použiť aj ako prehoz na pohovku, gauč a kreslo a vytvoriť si príjemnejšiu atmosféru. Zloženú deku navyše využijete aj ako pomôcku pri cvičení na podloženie častí tela. Ťažké bavlnené deky pomáhajú telu sa hlbšie uvoľniť a  uzemňujúPlachty na stenu tvoria príjemné prostredie v miestnosti a dajú sa použiť aj ako prehoz cez posteľ.

EKO POHÁRE, FLAŠE, TERMOSKY A HRNČEKY

BLOGPOPIS1080x430nasirku2 (48)

Určené na opakované použtie pre podporu udržateľnosti a menšieho odpadu. itný režím je pre správne fungovanie ľudského organizmu veľmi dôležitý. Mnoho ľudí ho zanedbáva, čím si spôsobuje problémy rôzneho charakteru. V kategórii nájdete množstvo doplnkov ako outdoor nerezové fľaše, dizajnové poháre, hrnčeky, termosky, obľúbené medené poháre a fľašky, nádoby na jedlo a ďalšie doplnky, s ktorými dodržanie príjmu dostatočného množstva tekutín môže byť pre vás hračkou.

MÁLA KORÁLKY MEDITAČNÉ

BLOGPOPIS1080x430nasirku2 (47)

Joga náramky na ruky z polodrahých kameňov sú vkusným a decentným šperkom na každodenné nosenie pre všetky príležitosti. Korálky na ruku a ozdoby sú navlečené na elastickej gumičke, takže sa náramok jednoducho ovinie okolo ruky a prispôsobí sa jej. V kategórii nájdete široký výber náramkov na ruku pre ženy aj mužov. Ak hľadáte veľké mala korálky pozrite sa do kateģorie mala náramok na krk. Náramok na ruku patrí medzi obľúbené darčeky a módne doplnky.

PODPORA IMUNITY

BLOGPOPIS1080x430nasirku2 (50)

Darujte silnú imunitu na celý rok! V našej ponuke nájdete široký výber ajurvédskych bylinných čajovdoplnkov stravyorganických esenciálnych olejov a vonných tyčiniek. Stále viac a viac sa do popredia dostáva ajurvéda a prírodné výživové doplnky založené na znalostiach a skúsenostiach tohto najstašieho liečebného systému na svete.

Vyberte si z našej ponuky produktov pre imunitu a zdravie, kvalitných antioxidantovdoplnkov pre ženy

DARČEKOVÉ POUKÁŽKY

Samozrejme pre všetko podľa vlastného výberu :)

poukazka