Maharishi Ayurveda Kapha-Balance Rasayana vnútorná rovnováha 50 tabliet

Maharishi Ayurveda Kapha-Balance je bio doplnok stravy s ajurvédskymi časťami rastlín. S viac ako 20 špecifickými zložkami podporuje obnovenie vnútornej rovnováhy.

 • energia, vitalita, dobrá nálada
 • cenné bylinky a koreniny
 • podpora vnútornej rovnováhy
Dostupnosť Odosielame do 10-12 dní
Môžeme doručiť do:
11.6.2024
Možnosti doručenia
Kód: 10457
34,90 €
Maharishi Ayurveda Kapha-Balance Rasayana vnútorná rovnováha 50 tabliet
Kapha Balance Maharishi MA1402
Tip

Maharishi Ayurveda Kapha-Balance Rasayana vnútorná rovnováha 50 tabliet

maharishi ayurveda logo"Garantujeme originalitu a kvalitu tovaru priamo od dodávateľa"

Maharishi Ayurveda Kapha-Balance je bio doplnok stravy s ajurvédskymi časťami rastlín. S viac ako 20 špecifickými zložkami podporuje obnovenie vnútornej rovnováhy.

Niektorí ľudia namiesto toho, aby vstávali dobre naladení a plní energie, sa najmä v zimných mesiacoch ťažko rozbehnú. Cítia sa vyčerpaní, unavení a apatickí. Podľa ajurvédy sú to typické znaky dominancie dóše Kapha.

Kapha-Balance obsahuje cenné bylinky a koreniny ako zimná čerešňa (Ashwagandha), bazalka, muškátový oriešok, ovocie amla a bela, zázvor a rôzne exotické druhy korenia.

ÚČINKY KAPHA-BALANCE RASAYANA

 • podporuje obnovu vnútornej rovnováhy
 • znižuje ama (v ájurvédskej náuke typ metabolického odpadu)
 • podporuje dobrý pocit zo života, energiu, vitalitu, dobrú náladu

list VLASTNOSTI A ZLOŽENIE

 • Zloženie v odporúčanej dennej dávke 2 tablety: Withania somnifera (ashwagandha) 540 mg,vodný extrakt z: Terminalia arjuna 454 mg, Emblica officinalis (amalaki) 265 mg, Cyperus scariosus 94 mg, Boerhaavia diffusa 94 mg, akáciová guma, vodný extrakt z: Solanum xanthocarpum 46 mg, Gmelina arborea 43 mg, Uraria picta 34 mg, Tribulus terrestris 31 mg, hydroxypropylmetylcelulóza, Ocimum basilicum (tulsi) 28 mg, vodný extrakt z: Premna integrifolia 28 mg, Oroxylum indicum 25 mg, Solanum indicum 22 mg, Anticaking agent silicon dioxide, Amomum subulatum 19 mg, Piper nigrum (čierne korenie) 19 mg, Piper longum (pippali) 19 mg, Zingiber officinale (zázvor) 19 mg, achát 19 mg, perlový prášok 19 mg, Myristica fragrans (muškátový oriešok) 19 mg, vodný extrakt z: Desmodium gangeticum 17 mg, Stereospermum suaveolens 8 mg, Aegle marmelos 7 mg.
 • Pomocné látky: Hydroxypropylmetylcelulóza (rastlinná)
 • Hmotnosť: 50 gramov, 50 tabliet
 • Užívanie: 1 tabletu 2x denne zapiť teplou vodou nalačno alebo počkať 1 hodinu po jedle.
 • Krajina pôvodu: India
Neviete aký ste typ? Zistite to pomocou nášho konštitučného testu: AJURVÉDSKY TEST

Upozornenie:

Doplnok stravy nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Uschovajte na suchom chladnom mieste mimo priameho slnečného žiarenia. Skladujte mimo dosahu detí. Nezmrazujte. Tento produkt bol uvedený na trh ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek.

Podľa súčasnej legislatívy EU pri bylinkách a bylinných produktoch sa nesmú uvádzať podrobnejšie informácie, ktoré by mohli vzbudiť dojem zdravotného, alebo liečebného účinku bylín. Nesmie sa uvádzať vedeckými výskumami preukázané účinky bylín, pokiaľ sa nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný liek.

Dodatočné parametre

Kategória: Ajurvédske výživové doplnky stravy
Záruka: Dátum spotreby
Zdravotná téma: Psychika, Spánok, Únava
Forma: Tablety
Obsah: 50 ks
Dóša: Kapha
Kategória: Doplnky stravy a vitamíny

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

AJURVÉDSKE POTRAVINOVÉ DOPLNKY, AJURVÉDSKE ZUBNÉ PASTY, VÝŽIVOVÉ DOPLNKY

Maharishi Ayurvéda je komplexná indická ajurvédska značka ponúkajúca výživové doplnky, potraviny aj telovú a pleťovú kozmetiku. Cieľom Maharishi výživových doplnkov je holisticky vyvážiť dóše, prírodná kozmetika Maharishi Ayurveda je vyrobená podľa tradičných receptúr a poskytuje optimálnu starostlivosť o pokožku a vlasy.

Misiou značky Maharishi Ayurveda je vytvoriť spoločnost bez chorôb, udržiavať zdravie zdravých, liečiť chorých a nie propagovať ajurvédu ako takú.

 • Vytvorenie rovnováhy v 3 dóshach.
 • Rovnováha v 13 tráviacich ohnňoch.
 • Rovnováha v tvorbe tkanív.
 • Rovnováha v procese odstraňovania škodlivín.
 • Blaženosť na úrovni všetkých zmyslov, mysle a átma (myseľ, telo a duša).

Hodnoty Maharishi Ayurveda

Sila prírody – V Maharishi Ayurveda používajú len tie najlepšie prírodné zdroje a najvhodnejšie procesy na zvýšenie ľudskej vitality. Podporujú a udržanie samotnej životnej sily prostredníctvom sily prírody.

V Maharishi Ayurveda sú pokrokoví a skutočne rozumejú jedinečným problémom modernej doby a veku. Ich empatia pramení z vrodenej schopnosti porozumieť ľudskému životu a tomu, čo si vyžaduje.

Odbornosť Maharishi Ayurveda pramení z jej najhlbšieho pochopenia ajurvédskych praktík a ich profesionálnej aplikácie smerom k tomu, aby bol život holistický a lepší.

Podobné produkty