Jogínske a ajurvédske čaje

Yogi tea

Šálkou čaju ku zdraviu. Kto by nemiloval čaj? Bylinkový, ovocný, čierny, zelený, sladký, kyslý, horký - stačí si len vybrať podľa chuti. Ajurvédske čaje sú opradené tradíciou, tisíckami rokov skúseností a blahodárnych účinkov. Ajurvédske čaje sú skupinou bylinných čajov, ktoré sa pripravujú približne z rôznych byliniek. Ich konkrétny výber a vzájomný pomer vytvárajú špecifické čaje, ktoré sú už po stáročia využívané vo východnej medicíne. 

Ajurvéda je náuka o živote, ktorá predstavuje najstarší lekársky systém o zdravom spôsobe života. Je založený na harmónii človeka a prírody, pomocou ktorej je možné dosiahnuť zlepšenie imunity, zdravia a dokonca aj dlhovekosť.

V kategórii nájdete ajurvédske čaje svetových značiek YOGI TEAPUKKA a ďalšie. Joga čaje v našej ponuke sú skvelým doplnkom pre pohladenie trávenia aj psychiky a vďaka kvalitným zmesiam ich nie je potrebné už dosladzovať alebo dochucovať. Vybrané yoga čaje pochádzajú z ekologického poľnohospodárstva a nájdete ich s týmto označením v popise produktu. Rovnako u nás nájdete aj vegánske čaje a BIO čaje. 

Ako si vybrať svoj yogi alebo ajurvédsky čaj?

Pozrite sa do našich filtrov, kde sme pre vás zoradili čaje podľa typov.

  • podľa druhu (čierny, biely, bylinkový...
  • podľa zdravotnej témy (spánok, trávenie, energia...

Na pitie čaju nájdete v našej ponuke EKO POHÁRE, FLAŠE, TERMOSKY A HRNČEKY

Najpredávanejšie

Stránka 1 z 2 - 48 položiek celkom
Yogi Tee Rose 1
Tip
9040
himalaya yogi tea (1)
Bestseller
€3,70
9210
Hore
Ďalšie produkty