Žijte jógu 2 - Václav Krejčík

Pätnásťročnej štúdium jogy Václava Krejčíka v Indii, Česku, Nemecku, Amerike či Francúzsku prinieslo mnoho poznatkov. Hľadanie vlastnej cesty a chápanie jogy v živote, hľadanie odpovedí na praktické otázky týkajúce sa pohybu ľudského tela, vykonávanie jogových pozícií, dychových, relaxačných a meditačných techník bolo ovplyvnené rôznymi štýlmi a učiteľmi jogy a zakaždým prinieslo množstvo kontroverzných názorov na jednu vec.

Žite jogu 2 s podtitulom "hľadanie harmónie" prináša mnoho jogových zostáv a programov pre každý deň. Je pre každého, kto s jogou chce začať, alebo pre tých, ktorí už pravidelne cvičia a hľadajú inšpiráciu.

Dostupnosť Predaj ukončený
Kód: 998R100
19,90 €
Žijte jógu 2 - Václav Krejčík

Žijte jogu nie je len heslo, ktoré je názvom knižky. Je to životný postoj založený na vedomej prácu so sebou za pomoci najrôznejších techník jogy - ako mentálnych, tak fyzických. Fyzická jóga je predovšetkým benefitom, ktorý so sebou práve mentálnou jóga prináša.

Žiť jogu neznamená žiť s nasadenými ružovými okuliarmi, užívať si výhradne toho, čo nás teší, a kráčať po vyšliapané cestičke, ktorá vedie k zreteľnému cieľu. Naopak! Žiť jogu znamená putovať skrze všetky úskalia a prekážky, ktoré nám do životnej cesty prichádzajú. Je to nastavenie mysle a spôsob praxe jogy v každodennom živote, ktorý človeku pomáha vyznať sa v sebe, nájsť a rešpektovať seba samého, usporiadať životné priority a vysporiadať sa s "vnútornými démonmi". To všetko prostredníctvom odporúčania, ktoré vedú k hľadaniu a poznania našej vlastnej PRAVDY.

Žite jogu 2 s podtitulom "hľadanie harmónie" prináša mnoho jogových zostáv a programov pre každý deň. Je pre každého, kto s jogou chce začať, alebo pre tých, ktorí už pravidelne cvičia a hľadajú inšpiráciu. Elementárne postupy pre cvičenie jogy, základná dychové techniky zostavené do efektívnej praxe pránájáma (riadenie energie), tipy pre očistu organizmu, návody pre prenesenie jogové filozofie do bežného života a veľa nádherných fotografií z Čiech a Moravy. Všetko je doplnené skúseností, nielen jogovú, autora Václava Krejčíka. Počas posledných 20 rokov v sebe čím ďalej tým viac rozvíja práve jednoduchosť a prirodzenosť jogy.

 

nastavenia VLASTNOSTI

 • Vydavateľ: Power Yoga Akademie
 • ISBN: 9788027083688
 • Rok vydania: 2021
 • Jazyk: Český
 • Počet strán: 336
 • Väzba: brožovaná
 • Rozmer:  210 x 230 mm
   
   
   

Dodatočné parametre

Kategória: Knihy o joge a filozofii
Záruka: 2 roky
Väzba: Brožovaná
Kategória: Knihy

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobné produkty