COVID-UPDATE: Osobné nákupy na prevádzke sú momentálne pozastavené. Dopredu zaplatené objednávky je možné prebrať.

Žijte jógu - Václav Krejčík

Kód: 3632
€21,90
Dočasne vypredané
Môžeme doručiť do:
3.6.2021
Položka bola vypredaná…

Pätnásťročnej štúdium jogy Václava Krejčíka v Indii, Česku, Nemecku, Amerike či Francúzsku prinieslo mnoho poznatkov. Hľadanie vlastnej cesty a chápanie jogy v živote, hľadanie odpovedí na praktické otázky týkajúce sa pohybu ľudského tela, vykonávanie jogových pozícií, dychových, relaxačných a meditačných techník bolo ovplyvnené rôznymi štýlmi a učiteľmi jogy a zakaždým prinieslo množstvo kontroverzných názorov na jednu vec. Návodov, pohľadov, odporúčanie bolo veľa, pretože hľadanie odpovedí mimo seba samého prináša vždy nejasnosti. Nikto vás nepozná tak, ako sa poznáte vy sami. Neexistuje univerzálny návod, ale všetko sú len cesty, ktorými sa môžete vydať.
 
 
 
 

Detailné informácie

Podrobný popis

Kniha Žite jogu je otvorená pokiaľ ide o prístup, rady, tipy a chápanie limitov každého z nás. Žite jogu ponúka možnosti, ako vnímať jogu nielen v sále na jogové podložke, ale aj v priebehu bežného dňa. S prihliadnutím k bohatým informáciám a rozmanitým možnostiam, ktoré autor ponúka, môže byť kniha novou učebnicou jogy a vhľadu do človeka, ktorý má možnosť byť sám sebou a obracia sa do seba s vierou a dôverou, že on sám je súčasťou dokonalého celku. A tak v knihe nájdete odporúčania a pohľady na cestu jogy, ktoré rešpektujú vlastnú individualitu a neuznávajú uniformitu a tradície, ktoré môžu byť prekážkou v mierumilovnej ceste a rešpektu.

Od powerjogy k hatha joge, od aštanga vinyasa jogy k jin joge, od jogové terapie k reparačná joge. To všetko a oveľa viac prináša nová veľká kniha o joge s názvom Žite jogu. Kniha predkladá nepreberné množstvo jogových techník a metód, odporúčania, pozícií a ich variantov pre všetkých, ktorí jogu majú radi, alebo pre tých, ktorí sa s jogou túži zoznámiť. Výnimočnosť celej knihy je prepojenie s YouTube kanálom Václava Krejčíka, kde sú základné zostavy a techniky autorom natočené.
 

nastaveniaVLASTNOSTI

 • EAN: 9788027022502
 • Vydavateľ: Power Yoga Akademie
 • ISBN: 978-80-270-2250-2
 • Rok vydania: 2017
 • Jazyk: Český
 • Počet strán: 404
 • Väzba: brožovaná
 • Hmotnosť: 1110
 • Rozmer:  200 x 250 mm
   
   
   

Dodatočné parametre

Kategória: Knihy o joge a filozofii
Záruka: 2 roky
Väzba: Brožovaná
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: