Z dôvodu dovolenky bude v dňoch 22.-26.7.2024 predajňa zatvorená.

Neti® nosová Farmaceuticky čistá soľ 450 g vhodná na použitie s Neti pot konvičkou

Neti® nosová čistiaca soľ vo farmaceuticky čistej kvalite, použiteľná na cca. 400 náplní do Neti pot konvičky. Farmaceuticky čistá nazálna čistiaca soľ neobsahuje ďalšie organické zložky a prísady, ako je jód, fluór alebo protihrudkujúce látky, takže je veľmi dobre tolerovaná aj najcitlivejšími nosmi a alergikmi. 

Dostupnosť Odosielame do 10-12 dní
Môžeme doručiť do:
6.8.2024
Možnosti doručenia
Kód: 11088
10,90 €
Neti® nosová Farmaceuticky čistá soľ 450 g vhodná na použitie s Neti pot konvičkou
Nasenspuelsalz Natur 450g. W380
Tip Bestseller

Neti® nosová Farmaceuticky čistá soľ 450 g vhodná na použitie s Neti pot konvičkou

Neti® nosová čistiaca soľ vo farmaceuticky čistej kvalite, použiteľná na cca. 400 náplní do Neti pot. Farmaceuticky čistá nazálna čistiaca soľ neobsahuje ďalšie organické zložky a prísady, ako je jód, fluór alebo protihrudkujúce látky, takže je veľmi dobre tolerovaná aj najcitlivejšími nosmi a alergikmi. 

nastavenia VLASTNOSTI A POUŽITIE

  • Obsah: 450 g
  • Farmaceuticky čistá soľ na čistenie nosa.
  • Dostatočná na cca. 400 aplikácií s Neti pot konvičkou.

POZRITE SI VIDEO AKO POUŽÍVAŤ NETI KONVIČKU:

Dodatočné parametre

Kategória: Konvičky na výplach nosa, oleje a soli
Záruka: 2 roky
Zdravotná téma: Alergia, Dýchacie cesty
Obsah: 450 g
Kategória: Očistné pomôcky
5
4x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
LK Avatar autora | 20.2.2024
Áno
5
LK Avatar autora | 18.2.2024
Áno
5
JL Avatar autora | 19.1.2024
OK
5
IJ Avatar autora | 3.11.2021
Spokojna s produktom a aj s expresne rychlym dodanim. Dakujem.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

NETI KONVIČKY A ČISTÉ SOLI PRE STAROSTLIVOSŤ O NOSNÉ DUTINY

Neti® to sú konvičky na čistenie nosai v rôznych tvaroch, farbách a kvalitách pre tradičnú ajurvédsku procedúru Jala Neti a čisté soli bez organických zložiek a prísad ako je jód, fluór, či protihrudkujúce látky. Soľ tejto značky je veľmi dobre znášaná aj alergikmi.

Čistiaca soľ Neti® je certifikovaná podľa Európskeho liekopisu a má farmaceuticky čistú kvalitu. Jej ťažba a ďalšie spracovanie prebieha výlučne v Európe.

Vysokokvalitný porcelán má vynikajúce pozitívne vlastnosti v porovnaní s modernými výrobkami z plastov a liatej hliny. Tvrdosť materiálu zaručuje dlhú životnosť, kvalita povrchu zabraňuje usadeniu baktérií a ľahko sa čistí. Okrem vynikajúcich hygienických vlastností a dlhej životnosti majú naše produkty Neti® ďalšiu kvalitu: nepoužívajú sa žiadne škodlivé prísady do glazúry ako olovo, bór a podobne.

Nádobky na vyplachovanie nosa Neti® sa vyrábajú v Nemecku v súlade s najvyššími štandardmi kvality. Konvičky na vyplachovanie nosa sú ručne vyrábané a glazované v 14 krokoch v 8-dňovom procese.

VÝZNAM OČISTY NOSA S KONVIČKOU NETI

Zamysleli ste sa niekedy nad tým, prečo máme dve nosné dierky? V zásade by nám na zásobovanie kyslíkom stačil jeden. Prúdenie dýchania v našich nosových dierkach však ovplyvňuje náš energetický tok. Podľa toho, či máme otvorenú pravú alebo ľavú nosnú dierku, sa momentálne nachádzame vo fáze aktivity (vpravo) alebo odpočinku (vľavo). Stránky sa menia každých jeden a pol až dve hodiny. Prúdenie nášho dýchania stimuluje naše hlavové nervy a tým ovplyvňuje celé naše telo. Zdravá nosová sliznica je teda nevyhnutná aj pre našu schopnosť koncentrácie. Ak energia nemôže voľne prúdiť cez nosné dierky, naša schopnosť koncentrácie je značne obmedzená. Preto odporúčame pravidelné vyplachovanie nosa pomocou nádobky na vyplachovanie nosa Neti® a izotonického fyziologického roztoku. Výplach nosa aplikujte každý deň – ako pri pravidelnom čistení zubov. Voľný, rovnomerný prúd dychu vo vašom nose výrazne zvyšuje vašu pohodu.

Hygienická poznámka: Vždy udržujte nádobu na vyplachovanie nosa Neti® čistú. Po použití opláchnite horúcou vodou alebo vložte do umývačky riadu. Vodný kameň alebo nečistoty, ktoré sa vytvorili, odstráňte pomocou octu alebo použite bežné čistiace tablety na zubné protézy. Odporúča sa občasné čistenie v umývačke riadu na 60-70 stupňov Celzia alebo vyvarenie aspoň štyri minúty. 

Bezpečnostné upozornenie: Dodržujte návod na použitie. V prípade takzvaných okienok v prínosových dutinách, akútnych zápaloch a po chirurgických zákrokoch v oblasti nosohltanu sa treba pred výplachom nosa neti opýtať lekára, či je pre vás výplach nosa vhodný. Dbajte na správnu koncentráciu soli oplachovacieho roztoku, aby nedošlo k podráždeniu slizníc. Ak dôjde k silnému podráždeniu slizníc, zastavte proces oplachovania. Ak príznaky pretrvávajú, poraďte sa s lekárom.  

Podobné produkty