5 vecí, ktoré by ste mali vedieť o Onzie Yoga oblečení

Za každým Onzie kúskom sa skrýva hlboká úctu k tomu, čo dokáže ľudské telo. Či už cvičíte, alebo pracujete Onzie chce, aby ste mali pôžitok z každého pohybu, ktorý urobíte.

Značka vznikla vo Venice Beach v Californii. V epicentre tvorivosti a aktívneho života. Je to typ oblečenia, ktoré môžete nosiť na cvičenie, do kancelárie aj von. Neustále testuje kvalitu a výkon každého odevu, ktorý vyrába. Ak niečo nie je dokonalé, v ONZIE sa snažia urobiť všetko, aby to napravili. Každý kúsok, ktorý uzrie svetlo sveta už splnil najvyšší štandard. Okrem toho udržuje svoju produkciu lokálne, pričom 99% šitia, strihania a farbenia prebieha v LA.

KVALITA OBLEČENÍ

onzie_designsheet_S19_Womens_NoPrices-1

V ONZIE sú hrdí na to, že ponúkajú dostupné vysoko kvalitné oblečenie na jogu, ktoré je pohodlné a navyše odolné voči vonkajších vplyvom ako slaná voda, chlór a pot.  Oblečenie je navrhnuté technológiou Free-Flow Fabric, vďaka čomu je funkčné, priedušné a módne. Veríme, že aj vy si zamilujete toto pohodlné, kvalitné a predovšetkým dizajnovo dokonalé oblečenie.

SKÚSENOSTI

Zakladateľka spoločnosti Onzie, Kimberly Swarthová, cvičil jogu Bikram 20 rokov pred tým než založila Onzie. Značka teda bola založená odborníkom na jogu. Jej cieľom bolo spárovať všetko, čo zahŕňa tradičné oblečenie pre jogu s modernými inováciami, vytvoriť funkčnú líniu oblečenia, ktorá je tiež lichotivá a štýlová. Kim sa to s Onzie jednoznačne podarilo.

JEDNODUCHOSŤ

Táto značka nadväzuje na filozofiu „Udržujte svoju prax náročnou a váš šatník jednoducho!“. S touto mantrou v mysli Onzie navrhuje svoje odevy jednoducho, bez zbytočných kudrliniek; len elegantné a štýlové vybavenie na jogu

DO VODY AJ NA JOGU

onzie-joga-oblecenie-zeny

Onzie joga oblečko schne tak rýchlo, že ich jednotlivé kusy aj sety môžete ľahko využit aj ako plavky! To znamená, že si môžete vychutnať bikiny a zacvičiť si obľúbenú zostavu jogy v Onzie pri návšteve pobrežia alebo pri bazéne. Ich výrobky sú ideálne na nosenie, ak sa venujete Standup Paddleboard Joge alebo ak chcete skočiť do vody po plážovom sedení. 

TRVANLIVOSŤ

onzie-summer-1

Oblečenie je vyrobené tak, aby bolo trvanlivé, priľnavé pri každom pohybe vášho tela, či už ide o naťahovanie, ohýbanie alebo lezenie. Pretože veci sú navrhnuté s ohľadom na funkčnosť, dokážu vydržať aj tie najnáročnejšie cvičenia a sú tiež vybavené na to, aby prešli nespočetným množstvom prania bez vyblednutia alebo nosenia. Ich tvarovo prispôsobený dizajn bude obopínať vaše telo na všetkých správnych miestach a oblečenie nikdy nestratí svoj tvar ani po mnohých opotrebeniach a oplachovaní. To je jedna z vecí, pre ktorú jogíny Onzie tak milujú.

Prečítajte si tiež: 3 základné veci, ktoré budete potrebovať na hodinu jogy

 

 

OBJEDNAT-OBLECENIE