Z dôvodu dovolenky bude v dňoch 22.-26.7.2024 predajňa zatvorená.

Kde si spravíte certifikované kurzy Pilates inštruktora na Slovensku?

Pilates sa na Slovensku sa stáva stále viac populárnejší a existuje mnoho článkov, v ktorých sa dozvieš čo je Pilates a kde si ho môžeš zacvičiť.

Pripravili sme pre vás článok o tom, kde Pilates na Slovensku študovať ak sa chcete stať inštruktorom alebo si len chcete rozšíriť svoje znalosti a stráviť zmysluplný čas skúmaním pohybu, tela a mysle.

Na úvod predstavíme hlavné školy Pilates vo svete.

Balanced Body

Uznávaný celosvetový leader v oblasti vedomého pohybu, Balanced Body, nás neustále ohromuje svojou snahou šíriť osvetu v oblasti pohybu a zdravia. Balanced Body zahŕňa viac ako 400 pedagógov, ktorí sú členmi siete Balanced Body Educator. Títo pedagógovia šíria svoje znalosti do viac ako 60 krajín po celom svete. Je to preto, že ich vzdelávacie programy zdôrazňujú univerzálne pohybové princípy. Tieto princípy sú založené na najaktuálnejších biomechanických teóriách vedy o pohybe a cvičení. Zameranie na tieto princípy vytvára dynamický vzdelávací zážitok, ktorý je ihneď aplikovateľný v praxi.

Je pozoruhodné, že tieto vzdelávacie programy posilňujú pohybové princípy, ktoré sú univerzálne a aplikovateľné pre všetky formy pohybu. Tým, že ponúkajú komplexné pochopenie biomechaniky tela, pomáhajú študentom a inštruktorom dosiahnuť optimálnu pohybovú efektívnosť.

Certifikácia od Balanced Body je zlatým štandardom vo svete vedomého pohybu a fitness. Inštruktori, ktorí sú držiteľmi tejto certifikácie, sú uznávaní ako inovátori a lídri v oblasti pohybovej vedy, fyzickej terapie a fitness. Toto ocenenie im otvára dvere k najlepším inštruktorom na svete a najnovším vzdelávacím programom.

Certifikovaní inštruktori majú prístup k bohatej online podpore, vrátane vzdelávacích videí, virtuálnych workshopov, konferencií a streamových cvičení. Okrem toho majú k dispozícii marketingové materiály, ktoré im pomáhajú šíriť osvetu o výhodách vedomého pohybu a prispievať k zdraviu a pohodliu svojich klientov.

Balanced Body Educator je viac ako len vzdelávacím programom; je to komunita vášnivých inštruktorov, ktorí spojili svoje sily, aby zmenili svet pohybu a zdravia. S touto globálnou sieťou pedagógov sme pripravení napredovať, šíriť osvetu a prispievať k zdraviu celého sveta. 

STOTT PILATES - Merrithew

Učte sa od najlepších a staňte sa odborníkom vo svete Pilates. Charakteristická vzdelávacia metóda STOTT PILATES nemá v tomto odvetví obdobu pre svoju dôkladnosť a kvalitu.

Stott Pilates je synonymom pre kvalitu a presnosť vo svete Pilates. Súčasný repertoár Pilates je rozsiahly a náročný, a práve tu prichádza na rad vzdelávacia metóda STOTT PILATES. Vzdelajte sa, získajte odborné znalosti a posuňte svoju kariéru inštruktora Pilates na vyššiu úroveň.

Rozvíjajte svoje schopnosti s našimi certifikačnými programami Pilates. Všetky naše programy sú založené na piatich základných princípoch STOTT PILATES, ktoré zahŕňajú komunikačné schopnosti, verbálne navádzanie, modifikácie pre rôzne typy tela a teóriu posturálnej analýzy. Tieto princípy vám umožnia vytvárať efektívne a bezpečné cvičebné programy pre vašich klientov.

Vítame všetkých inštruktorov Pilates a fitness bez ohľadu na predchádzajúce skúsenosti. Naše certifikačné workshopy Pilates pokrývajú širokú škálu tém, od základov až po špecializované programy pre rôzne skupiny klientov. S viac ako 150 rôznymi workshopmi si môžete vybrať tie, ktoré najlepšie zodpovedajú vašim potrebám a záujmom.

Chcete sa stať uznávaným odborníkom vo vašej oblasti? S našimi workshopmi sa môžete stať Merrithew špecialistom v oblasti, ktorá vás najviac zaujíma. Postupom časom a absolvovaním určitého počtu workshopov môžete získať prestížne označenie. Vzdelávacia metóda STOTT PILATES je známa pre svoju dôkladnosť a kvalitu. Nielenže vás naučí všetko potrebné pre úspešnú kariéru inštruktora Pilates, ale aj vám otvorí dvere k novej úrovni odbornosti a príležitostiam. Buďte súčasťou tejto prestížnej komunity a posuňte sa ďalej vo svojej kariére učiteľa Pilates.

BASI 

30 rokov vedúcej pozície vo vzdelávaní Pilates, inovácia a oddanosť umeniu. Význačný pedagóg Pilates, Rael Isacowitz, založil spoločnosť BASI™ (Body Arts and Science International) v roku 1989. Odo dňa jej vzniku sa stala lídrom vo svete vzdelávania Pilates. Cieľom je zostáť verný umeniu, vede a, čo je najdôležitejšie, princípom Josepha a Clare Pilates.

S povestnou inováciou a akademickou excelenciou sa BASI™ zaväzuje poskytovať komplexné vzdelávacie skúsenosti a dostupné zdroje pre všetkých, ktorí sa chcú stať inštruktormi Pilates. Absolventi BASI Pilates šíria svoje znalosti po celom svete a tvoria rastúcu rodinu vášnivých profesionálov Pilates.

Chcete sa stať učiteľom Pilates a zažiť výnimočné vzdelávanie? Vyberte si jeden z našich programov vzdelávania učiteľov Pilates a vstúpte do sveta BASI™. Naše vysokoškolské programy sú náročné, no zároveň obohacujúce. Ich cieľom je rozvíjať potenciál každého budúceho inštruktora.

Na svojej ceste budete mať podporu výnimočného tímu vysokej kvalifikácie. Každý z našich inštruktorov je oddaný vašej úspešnej ceste k certifikácii Pilates. Staňte sa súčasťou našej rastúcej rodiny vášnivých profesionálov Pilates. Pripojte sa k tisíckam úspešných absolventov BASI Pilates a začnite svoju cestu k výučbe Pilates. 

button-newsletter-blog600

Kurzy Pilates inštruktora na Slovensku

reformer kurz

FITLATES.SK - Bratislava

Ponuka kurzov pre Pilates Reformer s celoštátnou a časovo neobmedzenou platnosťou, v súlade so zákonom o športe č. 440/2015, v spolupráci s UKF FTVŠ.

FLOWPILATES - Banská Bystrica a Bratislava

stiahnuť

Ponuka kurzov Anatómia pre pilates inštruktorov, Pohybové princípy, Balanced Body MAT 1- 3.

https://flowpilates.sk/akademia/ 

PILATESKURZY.SK - STUPAVA

Ponuka kurzov pre Pilates Matwork, Pilates v tehotenstve a po pôrode a Pilates REFORMER 1.

PILATES.SK - Bratislava

Pod vedením p. Kazimíra a p. Veverkovej, môžete absolvovať špecializovaný kurz Pilates Medical, ktorý sa skladá zo 16 hodín praxe a 6 hodín teórie. Cvičenie je navrhnuté pre matwork - žinienku s použitím fitlopty, kruhu a Thera-Band.

4

 

Pomohol vám tento článok? Ak áno, môžete aj vy pomôcť niekomu ďalšiemu tým, že budete túto stránku zdieľať. Môžet zdieľať aj svoje skúsenosti v komentároch pod článkom a pomôžete tým ostatným.