Tovar "na objednávku" objednaný do 10. decembra stiheneme doručiť do Vianoc. Garancia doručenia skladového tovaru do Vianoc je pri objednávkach do 16.dec. Na objednávku je momentálne možné iba Bodhi, pre ostatné produkty nám prosím napíšte. Ďakujeme

Veľkoobchodná spolupráca

Chcete s nami spolupracovať a odoberať naše výrobky vo veľkom za zvýhodnené ceny?

Napíšte nám na info@flexity.sk a dohodneme sa :)

Hoci sme retailový obchod, sme pripravení poskytnúť veľkoobchodné ceny pre väčší odber. Pripravíme vám podmienky čo najbližšie vašim očakávaniam.

 

Podmienky sú jednoduché: 

  • nutné mať IČO a DIČ
  • prvá objednávka v minimálnej hodnote 150 eur (platba vopred / na dobierku), každá ďalšia objednávka v minimálnej hodnote 100 eur
  • Je potrebné sa zaregistrovať a napísať nám na info@flexity.sk ,  aby sme Vašu registráciu schválili. Do e-mailu tiež prosím uveďte či ste alebo nieste platcami DPH. Podľa toho vám následne nastavíme vaše veľkoobchodné konto.

 

Ako nakupovať: 

Zadáte si tovar do objednávky a my Vám upravíme ceny podľa dohody (pošleme si veľkoobchodný cenník na vybraný tovar dopredu)

 

>>>Pre vytvorenie účtu sa prosím zaregistrujte TU.<<<

 

ADMINISTRATÍVA JE NA NÁS!
Veľa našich dizajnoviek pochádza zo zahraničia. Vyjednávanie na diaľku môže byť zdĺhavé a náročné. S nami sa tomu vyhnete.

OBJEMY

Pravdepodobne najväčším problémom veľkoobchodov je pomer množstva a ceny. Nechcete hneď tisíc kusov? Nevadí, dohodneme sa na menšom čísle.

EXKLUZÍVNE PRODUKTY
Rad produktov je u nás taký jedinečný, že ho nezoženiete nikde inde.

 

Tešíme sa na našu budúcu spoluprácu ☺ 

S cieľom poskytnúť vám najlepšie služby používame súbory cookie.