MEINL Sonic Energy perkusný nástroj 17-tónová kalimba javor a akácia

Perkusný nástroj 17- tónová kalimba je krásne znejúci melodický nástroj s jedinečnými vlastnosťami, nielen zvukovými, ale aj dizajnovými. Všetkých 17 tónov v stupnici C dur sa vzájomne dopĺňa, preto nikdy nehráte nesprávne.

Položka bola vypredaná…
Dostupnosť Dočasne vypredané
Môžeme doručiť do:
8.11.2022
Kód: KL1706H
€69,90
MEINL Sonic Energy perkusný nástroj 17-tónová kalimba javor a akácia

oficilny-distributor-sk

Perkusný nástroj 17-tónová kalimba je krásne znejúci melodický nástroj s jedinečnými vlastnosťami, nielen zvukovými, ale aj dizajnovými. Všetkých 17 tónov v stupnici C dur sa vzájomne dopĺňa, preto nikdy nehráte nesprávne.

Táto Kalimba vytvára teplejšie tóny a dlhší zvukDodáva sa so špeciálnym púzdrom, aby ste ju mohli chrániť pred poškriabaním a nežiadúcim poškodením.  Súčasťou balenia je aj utierka z mikrovlákna a bavlnené vrecko, aby ste z Kalimby odstránili škvrny a zaistili jej následnú bezpečnosť. Okrem toho obsahuje aj ladiace kladivko v prípade potreby preladenia. Je vyrobená z pevného javorového a akáciového dreva, čo zaručuje jej kvalitu a odolnosť.

Kalimba je viac ako 1000 rokov starý pôvodný africký hudobný nástroj nazývaný aj lamelofón, či palcové piano. Ako už názov napovedá spôsob hrania je prostredníctvom palcov, ktorými sa brnká na kovové lamely. Je to výborný nástroj na relax aj rozvoj jemnej motoriky u detí a je rovnako využívaný aj pri vybračnej terapii a zvukových masážach. 

nastavenia VLASTNOSTI

  • Komplet stupnica C dur
  • Harmonická postupnosť tónov 17tich tónov
  • Rezonančné telo vyrobené z javorového a akáciového dreva
  • Ladenie: d"'', b'', g'', e'', c'', a, f, d, c, e, g, b, d'', f'', a'', c'''', e''''
  • Súčasťou balenia je: púzdro, bavlnené vrecko, handrička na leštenie, kladivko na ladenie

 

 

info 

 

Zaujíma vás viac k soundhealingu?

Preskúmajte nášho: Poradcu k výberu zvukovej terapie

 

Dodatočné parametre

Kategória: Bubny, činely, kalimby a perkusie
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 900 g
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

MEDITAČNÉ SPIEVAJÚCE MISKY, PERKUSIE, GONGY, BUBNY, TERAPEUTICKÉ LADIČKY, ČINELY, KALIMBY A OSTATNÉ HUDOBNÉ NÁSTROJEImprint - Meinl Sonic Energy

MEINL Sonic Energy je súbor nástrojov, ktoré podporujú naše spojenie so zážitkom tela, mysle a energie ako jeden celok. Mnoho lekárov a terapeutov v odvetví zdravotníctva a wellness používa tieto liečivé hudobné nástroje na zvládanie stresu, zmiernenie úzkosti, nespavosť, depresiu, návykové zotavenie, zvládanie bolesti, atď. 

MEINL Sonic Energy - to sú tibetské misy, gongy, paličky pre tibetské misy, bubny, terapeutické ladičky, didgeridoo, kalimby a iné doplnky.

MEINL je popredný nemecký výrobca hudobných nástrojov a terapeutických hudobných nástrojov predávaných po celom svete. Tieto výrobky sa vyznačujú vysokou kvalitou a jedinečným dizajnom.

Prečítajte si: 

PORADCA VÝBEROM ZVUKOVEJ TERAPIE

ZÁKLADY AKO HRAŤ NA TIBETSKÉ ZVUKOVÉ MISY: TECHNIKY PRE ZAČIATOČNÍKOV

Podobný produkt