Prečo sa oplatí ísť na Just Neon Yoga, prvý event svojho druhu jogy v Bratislave

NeonYoga_webAmbasadorky_3000x720px

Chceš so svojimi priateľmi načerpať novú energiu a nadobudnúť rovnováhu tela a mysle? Máš rád farby? Tak to by si určite nemal chýbať na podujatí JUST NEON YOGA, ktoré sa uskutoční 15.4.2018 Hant Aréne Bratislave.

 

10 joga cvikov pre začiatočníkov, ktoré budete cvičiť v každom joga štúdiu

V čom spočíva jedinečnosť tohto spojenia?

Joga vznikla v starovekej Indii a v preklade znamená zjednotenie tela, mysle a ducha. Na JUST NEON YOGE budeš mať jedinečnú šancu toto prepojenie vyskúšať a to v sprievode živej hudby, neónových bublín, konfiet a úžasnej atmosféry pod UV svetlami.

Dokonalé spojenie

Hodina Basic Yogy pri dennom svetle a hodina Power Yogy v neónovom rytme dokážu s telom divy. Práve v dnešnej hektickej dobe je to vynikajúci spôsob ako sa na chvíľu zastaviť, a zabudnúť na denno-denné povinnosti. Okrem toho si ponaťahuješ celé telo. Tento dokonalý strečing zvyšuje pohyblivosť, pružnosť a zbaví ťa stuhnutosti. Vo svojom tele sa tak budeš cítiť ako ,,doma“ a pocítiš príliv novej energie na zvládanie každodenných povinností.

Zaži farebnú očistu duše

Podujatie JUST NEON YOGA je na Slovensku úplnou novinkou a ty môžeš stáť pri jej zrode. Okrem spomínaných cvičení Basic Yogy a farebnej Power Yogy ťa čaká pestrý program, UV Beauty zóna, kreatívna fotostena a veľké množstvo aktivít s našimi partnermi, kde bude mať svoje miesto aj stánok Flexity so všetkými našimi vecami, ktoré si môžeš priamo na mieste vyskúšať. Budeme mať pripravné aj rôzne zábavné aktivity na mieste. Chceš vedieť viac? Sleduj web www.justneonyoga.skalebo facebook, kde sa budú odkrývať jednotlivé prekvapenia. Zapojiť sa môžeš aj do rôznych súťaží o hodnotné ceny.

,,Yoga pridáva roky tvojmu životu a život tvojim rokom.“ (Alan Finger)

Či si už spoznal čarovné účinky yogy, alebo sa ich ešte len odhodlávaš objaviť, dátum 15. apríl by určite nemal chýbať v tvojom kalendári. JUST NEON YOGA do tvojho života zaručene prinesie rovnováhu, iný pohľad na pestrý svet okolo teba, ale tiež veľké množstvo zábavy a nové priateľstvá. Registrujsa ešte dnes a pridaj sa tak k našim ambasádorkám – Adriane Špronglovej a Lenke Šóošovej, ktoré si prídu tento deň užiť spolu s nami.  Tešíme sa na teba!

 

tím Flexity