Bodhi set na akupresúru VITAL DELUXE XL soft fialový 130 cm

Kód: 532DSA
€56,90
Skladom (1 ks)
Môžeme doručiť do:
27.5.2020

Detailné informácie

Podrobný popis

DELUXE VITAL SET obsahuje:

VITAL Akupresúrna podložka (130 x 50 cm) s 13 860 akupresúrnymi bodmi
VITAL Akupresúrny vankúš (33 x 28 cm) s 1 452 akupresúrnymi bodmi
Vankúš môže byť pripevnený na podložku suchým zipsom.
VITAL Akupressure Foot Mat SOFT (35 x 35 cm)
obsahuje nylonové vrecko na prenášanie alebo uskladnenie súpravy
Akupresúrna rohož VITAL XL, 130 x 50 cm:
Akupresúrna rohož Vital stimuluje meridiány / akupresúrne body tela a zlepšuje tok energie pre revitalizačný a rebalančný efekt. Vital rohož môže byť užitočná pre bolesti krku a chrbta, bolesti hlavy, problémy s kĺbmi, chronickú únavu a poruchy spánku, problémy s trávením, zlou cirkuláciou a oveľa viac.

Akupresúrny vankúš VITAL, 33 x 28 cm:
Akupresúrny vankúš Vital s 1452 akupresúrnymi bodmi stimuluje energetické meridiány / akupresúrne body tela a zlepšuje tok energie pre revitalizačný a rebalančný efekt.
To môže byť užitočné pre bolesti krku a chrbta, bolesti hlavy, problémy s kĺbmi, chronickú únavu a poruchy spánku, tráviace problémy, zlý obeh a mnoho ďalšieho.

VITAL vankúš môže byť pripevnený k akupresúrnej rohoži VITAL pomocou suchého zipsu.

VITAL akupresúrna podložka "SOFT", 35 x 35 cm

Vital akupresúrna noha Mat stimuluje energetické meridiány / akupresúrne body v chodidlách chodidiel, čím zlepšuje tok energie pre revitalizačný a vyvážený účinok. Intenzitu podnožky možno meniť sedením alebo státím, doma alebo v kancelárii, s ponožkami naboso alebo naboso.

Dodatočné parametre

Kategória: Masážne a akupresúrne pomôcky
Záruka: 2 roky
Farba: fialová
Doprava zdarma: od 75 EUR

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

logo

Spoločnosť Bodhi-Bodynova sídli v EÚ (Nemecko) a zameriava sa na výrobu a veľkoobchodný predaj jogového tovaru, najmä podložiek pre rôzne štýly jogy, meditačných vankúšov, vakov, jogových setov, vankúšikov na oči, kvádrov, blokov, bolstrov, opaskov, ekoprikrývok, ako aj ďalšieho tovaru určeného napríklad na šiatsu a thajské masáže.

Výrobcovia sa orientujú prednostne na prírodné materiály, ktoré neškodia životnému prostrediu, ani vášmu zdraviu. Ako jedna z mála jogových spoločností svoje podložky Bodhi podrobuje testovaniu nezávislým inštitútom SGS na obsah škodlivých prísad (Eko-Tex Standard 100 EU).

Z prírodných materiálov používaných pri výrobe produktov sa používa špalda a kapok, ktoré slúžia ako náplň do vankúšov, ďalej čistá bavlna, bambusová viskóza, korok, jutové vlákno, prírodný kaučuk. Jednotlivé výrobky sú vyrábané ručne, precízne a s láskou.