BrainMax L-Glutamin 500 g

BrainMax L-Glutamin je 100% prírodne fermentovaný glutamín v čistej farmaceutickej kvalite bez prímesí a kompromisov. Glutamín je najviac zastúpenou aminokyselinou v kostrovom svalstve.

 • základná stavebná aminokyselnia
 • zdroj energie pre biele krvinky
 • 100% prírodne fermentovaný glutamín
Dostupnosť Predaj ukončený
Možnosti doručenia
Kód: 36084
21,50 € 0,43 € / 10 g
BrainMax L-Glutamin 500 g
brainmax l glutamin 500 g
Tip Bestseller

BrainMax L-Glutamin 500 g

100% prírodne fermentovaný glutamín čistej farmaceutickej kvality bez nečistôt a kompromisov.

 • Glutamín je najrozšírenejšia aminokyselina v kostrovom svalstve, tvorí až 60 % celkového obsahu aminokyselín. Je nevyhnutný pre budovanie nového tkaniva, udržiavanie svalovej hmoty a podporu regenerácie svalov.
 • Glutamín tiež zohráva významnú úlohu pri syntéze najsilnejšieho antioxidantu glutatiónu a glukozamínu a chondroitínu.
 • Glutamín je základným stavebným kameňom črevnej bariéry, ktorá nás chráni pred únikom toxínov z čreva do tela. Síce nie je esenciálna aminokyselina, pretože si ho telo dokáže vyrobiť samo, no jeho spotreba je vysoká kvôli tréningu alebo hektickému životnému štýlu, ktorý predstavuje riziko straty svalovej hmoty.
 • Glutamín je obľúbeným doplnkom stravy medzi športovcami a nachádza sa vo všetkých potravinách bohatých na bielkoviny, vrátane červeného mäsa, mliečnych výrobkov, vajec a strukovín.
 • Glutamín slúži ako zdroj energie pre biele krvinky a hrá dôležitú úlohu pri svalovej a mozgovej činnosti.
  Spolu s L-Lyzínom zohráva rozhodujúcu úlohu pri obnove buniek v sliznici čreva, kde tvorí až 70 % celkového obsahu aminokyselín.
 • Črevná bariéra môže byť vo veľmi zlom stave v dôsledku nesprávnej stravy a nadmernej konzumácie alkoholu, drog a liekov. Glutamín zohráva úlohu pri jeho regenerácii, chráni nás pred únikom toxínov z čreva do tela.

BENEFITY BrainMax L-Glutamine

 • Podpora svalovej hmoty a regenerácia.
 • Podpora črevnej bariéry.
 • Zlepšenie športového výkonu.
 • Podpora presunu dusíka do svalov a zlepšenie ich výživy a regenerácie.
 • Podpora biosyntézy glutatiónu, glukosamínu či chondroitínu.

ODPORÚČANÉ UŽÍVANIE:

 • Užívajte 1 odmerku po tréningu alebo počas dňa či pred spaním.

ZLOŽENIE:

L-Glutamín (100% prírodná mikrobiálna fermentácia)

Upozornenie: Skladujte pri izbovej teplote, na suchom a tmavom mieste. Ukladajte mimo dosahu detí. Výrobok nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Dodržujte zdravý životný štýl.

Neobsahuje žiadne plnidlá ani stabilizátory, iba deklarované zloženie v najčistejšej forme. L-Glutamín pochádzajúci z mikrobiálnej fermentácie patrí k najvyužiteľnejším prírodným produktom garantujúcim maximálnu čistotu a spĺňajúce navyše koncept „Green Enviromental Protection“. Produkt je vhodný aj pre vegánov.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Podpora imunity a zdravia
Záruka: Dátum spotreby
Forma: Prášok
Obsah: 500 g
Kategória: Doplnky stravy a vitamíny

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

VITAMÍNY, MINERÁLY A PRODUKTY PODPORUJÚCE ZDRAVIE

BrainMax je český výrobca produkujúci výrobky športovej výživy a vitamíny pre široké spektrum zákazníkov. Ich zloženie je navrhnuté podľa najnovších poznatkov z oblasti zvyšovania mentálneho i fyzického výkonu a optimalizácie zdravia. 

Medzi obľúbené produkty tejto značky patria vitamíny a minerály na podporu imunity, ako Lipozomálny vitamín C, ktorý sa vyznačuje svojou vysokou vstrebateľnosťouZinok či kombinácia D3-K2, ktorá by nemala chýbať v žiadnej dennej vitamínovej rutine.

Všetky produkty sú vyrábané v Českej republike z prvotriednych surovín založených na vysokej biologickej dostupnosti. Veľký dôraz je kladený na minimalizáciu balastných zložiek a umelých sladidiel. 

Doplnky výživy Brainmax sú vyvíjané za účelom zlepšenia a podpory zdravia.

Podobné produkty