Tachyonizované TLC Bars Deluxe Massage masážne kryštály leštené 1 pár

Kód: TLC-UM_H
€1 070 €891,67 bez DPH
Na objednávku 1 - 2 týždne*
Môžeme doručiť do:
16.8.2021

Tachyonizované TLC Bars Deluxe Massage kryštály leštené másážne 2 ks - Jedná sa o najdostupnejšie profesionálne kryštály TLC. Doteraz boli tieto kryštály TLC k dispozícii iba liečiteľom a praktickým lekárom na vysokej úrovni. Teraz môžete zažiť ich zázračnú moc aj vy! Tento tachyónový produkt je štandardom už 20 rokov. Tento mimoriadny nástroj sa stal voľbou medzi tisíckami lekárov z celého sveta.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Tachyonizované TLC Bars Massage Deluxe masážne kryštály lesklé 2 ks - Jedná sa o najdostupnejšie profesionálne kryštály TLC. Doteraz boli tieto kryštály TLC k dispozícii iba liečiteľom a praktickým lekárom na vysokej úrovni. Teraz môžete zažiť ich zázračnú moc aj vy! Tento tachyónový produkt je štandardom už 20 rokov. Tento mimoriadny nástroj sa stal voľbou medzi tisíckami lekárov z celého sveta.

Pomocou priamej aplikácie transformujú nedostatočné oblasti tela na živý a prepojený energetický systém. Ak sa použijú na vyčistenie a opätovné pripojenie celej bytosti k energetickému kontinuu, výsledkom je božsky vyvážené a integrované telo.

Rovnako ako Vogel Wand sú Tachyonizované  TLC Bar najsilnejším kryštálom na planéte a rýchlo zistíte, že Tachyonizovaný TLC kryštál je odpoveďou na zázračné samoliečenie. 

tachyon

Od roku 1990 sa kurz Tachyon Holistic Wellness vyučuje v 14 jazykoch po celom svete. Výsledkom sú tisíce a tisíce zdravotníckych pracovníkov, ktorí liečia klientov pomocou tachyonizovaných nástrojov. Pre absolventov wholistických wellness kurzov sú fakty jasné: Tachyon funguje! Tachyon mení životy! Tachyon je zdrojom všetkých frekvencií a poskytuje najväčšie možné liečenie bez šance na nadmerné alebo nadmerné použitie nástrojov vytvorených na smerovanie jeho sily.

Veľkosť a vlastnosti:

  • Veľkosť cca. : 8 cm x 3,5 cm 
  • Každý pár je vyrobený ručne, takže rozmery sa môžu mierne líšiť.
  • Balenie obsahuje 2 ks

Kontraindikácie:

Žiadne.

Dodatočné parametre

Kategória: Tachyonové kryštály
Záruka: 2 roky
Materiál: Kryštál

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Advanced Tachyon Technologies International USA produktytachyon WAGNER PRODUKTY

Spoločnosť bola založená začiatkom 90-tych rokov Davidom Wagnerom autorom tachyonovej komory na základe výzkumov Nikola Tesly. Dodnes predstavuje jedinú firmu vyrábajúcu originálne patentované Tachyonové produkty na svete. Oficiálnym výrobcom je spoločnosť Advanced Tachyon Technologies so sídlom v USA. Medzi najobľúbenejšie produkty patria Tachyon Silica disky, Pather Juice, Silica Gel, Micro disky a tachyonizovaná voda. Spoločnosť ATTI patrí medzi lídrov v oblasti ochrany pred elektrosmogom (EMF) a v súčastnosti pracuje na ochrane voči 5G. 

Náš BLOG o Tachyonovej energii: http://www.tachyon-pro.sk

tachyon energia produkty