Hormonální jógová terapie pro muže - Dinah Rodrigues

Dinah Rodrigues je jogová terapeutka, ktorá vyštudovala filozofiu a psychológiu na Univerzite Sao Paulo v Brazílii. Hormonálna jogovú terapiu rozvinula na základe mnohých rokov vlastného štúdia, praktizovanie a vyučovanie hathajógy.

Dostupnosť Skladom (1 ks)
Môžeme doručiť do:
10.10.2022
Kód: 998R15
€18,50 –19 % €14,90
Hormonální jógová terapie pro muže - Dinah Rodrigues
large (1)
€18,50 –19 %

Táto kniha vám predstavuje prirodzenú techniku ​​hormonálnej jogové terapie na odstránenie stresu a opätovnému aktivovanie tvorby testosterónu a ostatných hormónov vo vašom tele. Je skvelou pomôckou pre pravidelné cvičenie doma a pomôže vám rýchlo dosiahnuť pozitívne výsledky. V 50 rokoch mávajú muži už mierne zníženú hladinu hormónov, a preto by už od 45 rokov mali začať preventívne udržiavať hladinu svojich hormónov na dobrej úrovni, aby predišli symptómom nízke hladiny týchto hormónov. Avšak tiež mladší muži, ktorí zažívajú vo svojom živote veľký stres, by mali začať cvičiť už skôr, lebo stres znižuje tvorbu hormónov a symptómy nízkej hladiny hormónov sa môžu objavovať aj u mladších mužov.

Táto kniha vám pomôže pri vašom každodennom cvičení hormonálnej jogy, avšak konkrétne výsledky budú závisieť na tom, koľkokrát týždenne ju budete cvičiť. Každodenné cvičenie vám prinesie najlepšie výsledky a veľmi rýchlo zvýši vašu hladinu testosterónu.

Dinah Rodrigues je jogová terapeutka, ktorá vyštudovala filozofiu a psychológiu na Univerzite Sao Paulo v Brazílii. Hormonálna jogovú terapiu rozvinula na základe mnohých rokov vlastného štúdia, praktizovanie a vyučovanie hathajógy. Prvotným cieľom tejto hormonálnej jogové terapie, ktorá vychádza z fyziológie a jogových techník, bolo pomôcť ženám, ktoré trpeli dôsledkami zníženej hladiny hormónov počas menopauzy. Teraz svoju hormonálnu jogovú terapiu rozšírila a vytvorila novú techniku ​​hormonálne jogy pre mužov, ktorá je zameraná na zvládanie stresu a odstraňovanie príznakov andropauzy. Táto terapia pomáha mužom, ktorí trpia veľkým stresom a nízkou hladinou hormónov. Dinah Rodrigues je v Brazílii veľmi známou osobnosťou a vyučuje hormonálnu jogovú terapiu po celej krajine. Každý rok tiež cestuje do Európy a organizuje kurzy v Anglicku, Nemecku, Švajčiarsku, Španielsku, Českej republike, Portugalsku a vyučuje tiež v Spojených štátoch a Kanade.

POZOR táto kniha je v českom jazyku

nastavenia VLASTNOSTI

EAN: 9788073369729
Vydavateľ: Fontána
ISBN: 978-80-7336-972-9
Rok vydania: 2019
Jazyk: Český jazyk
Druh tovaru: Kniha
Väzba: pevná
Hmotnosť: 444 g
Rozmer: 202 × 206 mm

Dodatočné parametre

Kategória: Knihy o joge a filozofii
Záruka: 2 roky
Zdravotná téma: Hormonálna rovnováha
Autor: Dinah Rodrigues

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobný produkt