Manduka EQUA® Eko® round yoga mat okrúhla podložka LUNA SUNRISE

Kód: 13C070331
Bestseller
Značka: MANDUKA
€120
Na objednávku 1 - 2 týždne*
Môžeme doručiť do:
14.10.2020

Podložka Manduka Equa® Eko® Round je okrúhla podložka z prírodného kaučuku a mikrovlákna.

Detailné informácie

Podrobný popis

Dizajn tejto v priemere 150 cm širokej okrúhlej podložka bol navrhnutý svetovým veľvyslancom Desi Bartlettom. Má rozsah pohybu 360 ° a tým slobodu pohybu vo všetkých smeroch. Vrchná vrstva (povrch) je absorpčné mikrovlákno, jadro a základ sú z prírodného kaučuku. Ľahko sa čistí. Dá sa využiť na prenatálnu jogu, jogu pre mamičky a bábätká, regeneračnú jogu a všetky iné domáce cvičenia. Krásna a inšpirovaná mesiacom sa môže stať súčasťou vášho domova. Priemer je 150 cm, hrúbku 3mm a hmotnosť 3,2 kg. Neobsahuje žiadné škodlivé látky ani farbivá.

Prečítajte si 7 tipov ako si vybrať tú správnu podložku.

 

editovat ROZMERY

Štandardná váha a rozmery: 3,2 kg váha, priemer 150 cm, 3 mm hrúbka
 

nastavenia VLASTNOSTI

  • Skvelá pre všetky podlahové cvičenia vrátane všeobecnej kondície a krížového tréningu
  • 360 ° rozsah pohybu, pevnosť a flexibilita
  • Dekoratívny vrchný povrch vylepšuje akýkoľvek obytný alebo posvätný priestor
  • Odolná vrchná vrstva z mikrovlákna aktivovaná potom (povrch)
  • Jednoduché zloženie a preprava 
 
 
 
Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Hi, I’m Sara ( @sarahticha ) and today I’m talking a bit about how I understand and utilize the meditation practice. To me, meditation is an opportunity to be present with myself and listen- just as if I was on a coffee date with a friend I haven’t seen in a long time. How much happier would we be if we’d only give ourselves as much attention as we do give to other people? Meditation doesn’t have to be long or complicated or perfect (whatever that means). Meditation can be sitting quietly, saying “I’m listening” and asking yourself: “How are you, really?” What is meditation for you? Tell me in the comments ❤️ Ps: You can still join @mandukayoga contest! Simply post a 30-60 video of your centering practice, and use the hashtag #mandukaholiday to enter. 3 lucky winners will be chosen to win a gift card worth $300 to enjoy on Manduka.com #mandukayoga

Príspevok, ktorý zdieľa Manduka (@mandukayoga),

upravy STAROSTLIVOSŤ

Joga podložka môže od výroby cítiť po kaučuku, ktorý je prirodzený a odznie časom. 

SKLADOVANIE:

Zroluj podložku spodnou vrstvou (bez textúry) smerom dnu. Docieliš tým, že sa ti nebude samovoľne stáčať. Zo začiatku nechávaj jogamatku rozloženú a pravidelne ju čisti. Časom môže dôjsť aj k miernej zmene farby podložky, nakoľko neboli použité žiadne chemické farby. Nevystavuj podložku nadmernému slnečnému žiareniu.

ČISTENIE:

Životnosť jogamatky predĺžiš pravidelnou starostlivosťou a čistením. Pravidelné ČISTENIE "po použití" je základom dlhej životnosti podložky. Ručne čistiť (prať) s jemným čistiacim prostriedkom, nechať voľne vyschnúť.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Okrúhle joga podložky na acroyogu
Záruka: 2 roky
Hrúbka: 3 mm
Šírka: 150 cm
Dĺžka: 150 cm
Materiál: Prírodný kaučuk
Povrch: Mikrovlákno
Farba: fialová, Ružová
Hmotnosť: tažká 3+ kg
Druh: Hot Jóga

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

manduka_yoga_brand

 

POTREBY PRE JOGU OD Manduka

Jedným z hlavných pilierov filozofie joga značky Manduka je vyrábať joga matky, oblečenie a ďalšie pomôcky na jogu s minimálnym dopadom na prírodu a zanechania enviro-odpadu. Darí sa im to už skoro 20 rokov a sú špičkou na trhu.

Príbeh Petra Steriosa je pozoruhodnou ukážkou ako sa môže jedna nenápadná idea stať celosvetovou značkou, ktorá (bez patetickosti) pomáha tomuto svetu byť lepším miestom.

V 1997 sa architekt Peter stal jogínom a nadizajnoval jednoduchú, elegantnú čiernu joga matku Manduka Black Mat Pro ktorej kombinácia pevnosti, priľnavosti a úplnej podpory spravila revolúciu v cvičení jogy. Chcel sa podeliť o tento úžasný produkt so svojimi joga majstrami, ktorým vďačil za inšpiráciu. Netušil, že sa jeho produkt a idea tak veľmi jeho učiteľom zapáči, ktorí sa stali aj jeho zákazníkmi a že sa podložka rozšíri do celého sveta.

p.s. Manduka a Manduca sú iné značky