MEINL Sonic Energy tibetská spievajúca misa 11 cm OM, 300 g strojová výroba, darčekové balenie

Tibetské misy Meinl z ornamentálnej série sú kvalitné zvukové nástroje s vysokou hodnotou a sú určené na použitie v rôznych situáciách vrátane jogy a meditácie. Tibetské misky uvoľňujú napätie v zablokovaných miestach, pôsobia relaxačne a liečivo na telo aj myseľ, vyrovnávajú hemisféry a obnovujú energiu v orgánoch.

 • skutočný zvuk v popise misy
 • vyrobená strojovo, gravírovaná
 • darčekové balenie
 • vankúšik a palička súčasťou balenia
Dostupnosť Predaj ukončený
Možnosti doručenia
Kód: SB-OM-300
59,90 €
MEINL Sonic Energy tibetská spievajúca misa 11 cm OM, 300 g strojová výroba, darčekové balenie
MEINL Sonic Energy Om Serie Klangschale inkl Geschenkbox dazugehoerigem Reiber und Ringkissen 11cm 4 33 300g 10 58oz SB OM 300 5a05fe4
Tip

MEINL Sonic Energy tibetská spievajúca misa 11 cm OM, 300 g strojová výroba, darčekové balenie

oficialny-distributor-en.loGarantujeme originalitu a kvalitu

Tibetské misy Meinl z ornamentálnej série sú kvalitné zvukové nástroje s vysokou hodnotou a sú určené na použitie v rôznych situáciách vrátane jogy, liečenia a meditácie. Tibetské misy uvoľňujú napätie v zablokovaných miestach, pôsobia relaxačne a liečivo na telo aj myseľ, vyrovnávajú hemisféry a obnovujú energiu v orgánoch.

Zvuk tejto misy vychádza zo svetoznámeho tónu „Óm“. Verí sa, že zvuk Óm môže navodiť stav relaxácie a hlbokého vnútorného pokoja na všetkých úrovniach.

Vznešený symbol Óm spája všetko, čo bolo, všetko, čo je a všetko, čo bude, do jedného vibrujúceho zvuku a predstavuje tak triádu minulosti, prítomnosti a budúcnosti.

Doprajte si zvukový wellness u seba doma. Alikvotné tóny sú pre našu psychiku aj telo liečivé a pomáhajú nám dostať myseľ do prítomného okamihu. Všetko podstatné sa deje práve v tomto momente. Prineste si viac pokoja do života s tibetskými misami.

Aké vlastnosti má tibetská miska?

Malé misy s priemerom od 8 cm majú vysoké tonizačné tóny a misy s priemerom 25 cm a viac ponúkajú hlboké harmonizačné tóny. Misy s priemerom do 20 cm ľahko udržíte aj na jednej ruke. Strojové misy majú výhodu v tom, že ľahšie udržia zvuk pri trení vďaka hladkému okraju misy. 

editovat  VLASTNOSTI MISY

 • Priemer: cca. 11 cm
 • Hmotnosť misy: 300 g (váha može mať isté odchylky)
 • Rozmer darčekového balenia: 13,5 x 11,5 cm
 • Materiál: Špeciálna bronzová zliatina
 • MEINL sa úplne vyhýba lacným materiálom, ktoré by mohli misy kontaminovať. Odráža sa to v ich obzvlášť čistom zvuku.
 • Dokonalá povrchová úprava.
 • Gravírovaná
 • Súčasťou misy je darčekové balenie vrátane vankúšika a paličky.
 • Strojovo vyrobená v Indii.

hviezda_2 ÚČINKY TIBETSKÝCH MÍS NA ORGANIZMUS

Spievajúce misy slúžia na harmonizáciu celého organizmu človeka aj priestoru. Pre svoje početné pozitívne účinky sa používanie mís v posledných rokoch stáva čoraz populárnejšou metódou, ako uniknúť z hektického tempa každodenného života a nájsť rovnováhu. 

Uvoľňujú napätie v zablokovaných miestach, pôsobia relaxačne a liečivo na telo aj myseľ, vyrovnávajú hemisféry a obnovujú energiu v orgánoch. Misy sú vibroakustické hudobné nástroje a pôsobia ako na vodu v tele tak aj na naše zmysly. Misu môžete použiť kontaktne na telo alebo bez kontaktu v blízkosti tela.

Verí sa, že používanie spievajúcich mís môže mobilizovať vlastné samoliečiace sily tela a jemne rozpúšťať každodenné stresy a nečistoty.

Aby sa rozpustila blokáda a s ňou spojené negatívne pocity, skúste stimulovať príslušnú čakru pomocou vhodnej misy. Umiestnite zodpovedajúcu spievajúcu misu na úroveň príslušnej čakry, udrite do nej a vnímajte, ako je tento energetický bod obalený vibráciami.

Počas meditácie alebo cvičenia mindfulness sa môžete sústrediť na rezonančný tón po dlhú dobu, sledovať odkiaľ a ako zvuk prichádza, čím zbystríte svoje zmysly.

 • Pomáhajú zmierniť stres a znižujú úzkosť.
 • Zlepšujú sústredenie, sú užitočné pre študentov alebo pre prax relaxácie a meditácie.
 • Vyvažujú mozgové hemisféry.
 • Pomáhajú harmonizovať čakry.
 • Pomáhajú vyvážiť endokrinný systém.
 • Pomáhajú pri šumení v ušiach.
 • Zlepšujú kreativitu.

Upozornenie: Tehotné ženy a deti do 3 rokov by mali pracovať s misami len pod dohľadom odborníka. Neodporúča sa kontaktná terapia a silný zvuk.

ekvalizer TÓN A FREKVENCIA SPIEVAJÚCEJ MISY:

Doplníme čoskoro

VIDEO: Základy ako hrať na tibetskú misu a časté chyby:

Hrať na meditačnej mise môžeme rukou, mažiarom, plstenou paličkou, drevenou paličkou alebo kladivkom pre pestrú paletu zvukov a tónov. 

Zaujíma vás viac k soundhealingu? Preskúmajte naše články: Nákupný poradca k výberu liečivých nástrojov 

Dodatočné parametre

Kategória: Tibetské spievajúce misy
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 300 g
Priemer: 8-15 cm
Typ: Strojovo vyrábaná
Balenie: Darčekové balenie
Príslušenstvo: Palica, vankúš
Kategória: Tibetské misy
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
ZK Avatar autora | 24.8.2023
Mal okamžitý účinok 🍀
TS Avatar autora Tomáš Sokol (Administrátor) 24.8.2023
Dakujeme, to radi pocujeme :)

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

MEDITAČNÉ SPIEVAJÚCE MISKY, PERKUSIE, GONGY, BUBNY, TERAPEUTICKÉ LADIČKY, ČINELY, KALIMBY A OSTATNÉ HUDOBNÉ NÁSTROJEImprint - Meinl Sonic Energy

MEINL Sonic Energy je súbor nástrojov, ktoré podporujú naše spojenie so zážitkom tela, mysle a energie ako jeden celok. Mnoho lekárov a terapeutov v odvetví zdravotníctva a wellness používa tieto liečivé hudobné nástroje na zvládanie stresu, zmiernenie úzkosti, nespavosť, depresiu, návykové zotavenie, zvládanie bolesti, atď. 

MEINL Sonic Energy - to sú tibetské misy, gongy, paličky pre tibetské misy, bubny, terapeutické ladičky, didgeridoo, kalimby a iné doplnky.

MEINL je popredný nemecký výrobca hudobných nástrojov a terapeutických hudobných nástrojov predávaných po celom svete. Tieto výrobky sa vyznačujú vysokou kvalitou a jedinečným dizajnom.

Prečítajte si: 

PORADCA VÝBEROM ZVUKOVEJ TERAPIE

ZÁKLADY AKO HRAŤ NA TIBETSKÉ ZVUKOVÉ MISY: TECHNIKY PRE ZAČIATOČNÍKOV

Podobné produkty