Zmena otváracích hodín: PONDELOK-PIATOK 10.6.- 14.6.2024 = Predajňa zatvorená. Len osobný odber vopred uhradených objednávok.

Jarná očista pomáha zbaviť nás toho čo neslúži a vytvoriť priestor novému

V tejto sekcii sme pre vás pozbierali všetky dôležité rady, články a produkty, ktoré vám pomôžu si nakopnúť vaše telo a myseľ po jarnej únave.

Revitalizujte váš organizmus po dlhých zimných mesiacoch, a vykročte do jari plní energie a priestoru v hlave. 

Podpora imunity je dôležitá v každom ročnom období. Okrem pravidelného cvičenia, pohybu a správnej životosprávy je na mieste aj bonus v podobe čaju, aróma olejčeka či kvalitného vitamínového výživového doplnku. Vyberte si z našej ponuky produktov a čajov pre imunitu a zdravie, kvalitných antioxidantov, či doplnkov pre hormonálnu rovnováhu ženy.

Osviežte vašu obľúbenú jogamatku s vôňavými esenciálnymi olejmi, ktorí majú aj dezinfekčné účinky. Doprajte si hĺbkové čistenie Vašich cvičebných pomôcok, aby Vám slúžili čo najdlhšie.

Nájdete u nás veľky výber doplnkov aj k Šat Karme, teda k jogovým očistným technikám, ako neti konvičky, medené poháre a škrabky na jazyk.
Konvička neti sa odporúča ako prevencia a starostlivosť o dýchacie cesty ako aj na alergickú aj sezónnu nádchu. 
Škrabka na jazyk z medi vám pomáha jemne odstrániť zvyšky z jazyka. Trvá to len niekoľko sekúnd, ale odstraňuje zvyšky, baktérie a toxíny, ktoré sa nahromadili na jazyku cez noc. Okrem toho čistenie s škrabkou na jazyku zabraňuje neprijemnému dychu a zápalu hrdla.

Vykurovacie bylinné zväzky, taktiež nazývané vydymovadlá alebo vykurovadlá sa používajú už po stáročia. V dnešnej dobe sa vydymovadlá používajú najmä pre svoje očistné a dezinfekčné účinky, taktiež pri meditáciách a pri modlitbách. Očisťujú priestory, predmety ale aj auru od negatívnych energií. 

 PRODUKTY PRE OČISTU TELA, DUCHA AJ PRIESTORU

 

ČLÁNKY

VIDEÁ 

 

PODCASTY