Jarná očista pomáha zbaviť nás toho čo neslúži a vytvoriť priestor novému

BLOGPOPIS1080x430nasirku (1)

V tejto sekcii sme pre vás pozbierali všetky dôležité rady, články a produkty, ktoré vám pomôžu si nakopnúť vaše telo a myseľ po jarnej únave.

Revitalizujte váš organizmus po dlhých zimných mesiacoch, a vykročte do jari plní energie a priestoru v hlave. 

Podpora imunity je dôležitá v každom ročnom období. Okrem pravidelného cvičenia, pohybu a správnej životosprávy je na mieste aj bonus v podobe čaju, aróma olejčeka či kvalitného vitamínového výživového doplnku. Vyberte si z našej ponuky produktov a čajov pre imunitu a zdravie, kvalitných antioxidantov, či doplnkov pre hormonálnu rovnováhu ženy.

Osviežte vašu obľúbenú jogamatku s vôňavými esenciálnymi olejmi, ktorí majú aj dezinfekčné účinky. Doprajte si hĺbkové čistenie Vašich cvičebných pomôcok, aby Vám slúžili čo najdlhšie.

Nájdete u nás veľky výber doplnkov aj k Šat Karme, teda k jogovým očistným technikám, ako neti konvičky, medené poháre a škrabky na jazyk.
Konvička neti sa odporúča ako prevencia a starostlivosť o dýchacie cesty ako aj na alergickú aj sezónnu nádchu. 
Škrabka na jazyk z medi vám pomáha jemne odstrániť zvyšky z jazyka. Trvá to len niekoľko sekúnd, ale odstraňuje zvyšky, baktérie a toxíny, ktoré sa nahromadili na jazyku cez noc. Okrem toho čistenie s škrabkou na jazyku zabraňuje neprijemnému dychu a zápalu hrdla.

Vykurovacie bylinné zväzky, taktiež nazývané vydymovadlá alebo vykurovadlá sa používajú už po stáročia. V dnešnej dobe sa vydymovadlá používajú najmä pre svoje očistné a dezinfekčné účinky, taktiež pri meditáciách a pri modlitbách. Očisťujú priestory, predmety ale aj auru od negatívnych energií. 

 PRODUKTY PRE OČISTU TELA, DUCHA AJ PRIESTORU

 

ČLÁNKY

VIDEÁ 

 

PODCASTY

 

 

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie