COVID-UPDATE: Od 22.2.2021 nás nájdete na novej adrese: Saratovská 6/D. Osobné nákupy na prevádzke sú momentálne pozastavené. Dopredu zaplatené objednávky je možné prebrať.

Tachyon prívesok

Kód: MINIVLIGHTH
€128
Na objednávku 1 - 2 týždne*
Môžeme doručiť do:
26.4.2021

Mini-V prívesok by sa mal považovať za neoddeliteľnú súčasť každého proaktívneho, holistického prístupu EMF zvyšujúceho tok osobnej energie.

Detailné informácie

Podrobný popis

Nosenie Mini-V Tachyon prívesku podporuje jemný posun, keď sa váš systém pomaly integruje do prirodzeného vertikálneho tok. Je dôležité, aby ste dali Mini-V čas na integráciu do vášho systému. Keď sa váš systém začne harmonizovať, rezonovať a vyrovnávať, môžete bezdôvodne zažiť chvíle radosti. 


Po chvíli si môžete všimnúť nový alebo hlbší pocit pohody. Pre mnohých sa začína alebo prehlbuje naladenie na to, kým sú, keď cítia svoju silu bytia. 

Doprajte si čas, pretože zmeny môžu trvať až niekoľko týždňov. Z tohto dôvodu sa odporúča nosiť každý deň, odkladať ho iba v noci.

* Každý štýl je mierne odlišný v dĺžke a šírke.

Dodatočné parametre

Kategória: Tachyon šperky
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Advanced Tachyon Technologies International USA produkty

tachyon energia produkty

Spoločnosť bola založená začiatkom 90-tych rokov Davidom Wagnerom autorom tachyonovej komory na základe výzkumov Nikola Tesly. Dodnes predstavuje jedinú firmu vyrábajúcu originálne patentované Tachyonové produkty na svete. Oficiálnym výrobcom je spoločnosť Advanced Tachyon Technologies so sídlom v USA. Medzi najobľúbenejšie produkty patria Tachyon Silica disky, Pather Juice, Silica Gel, Micro disky a tachyonizovaná voda. Spoločnosť ATTI patrí medzi lídrov v oblasti ochrany pred elektrosmogom (EMF) a v súčastnosti pracuje na ochrane voči 5G. 

Náš BLOG o Tachyonovej energii: http://www.tachyon-pro.sk

tachyon produkty komora